polskaracja.pl: Robert Lewandowski
źródło: / Robert Lewandowski/Wikimedia

Tajne spotkanie Lewandowskiego z Mbappe? Zaskakujące doniesienia francuskiej prasy

Francuski „Le Parisien” opublikował artykuł dotyczący meczu Polski z Francją. Gazeta przekazała, że Robert Lewandowski pół roku temu miał mieć tajne spotkanie z Kylianem Mbappe.

Francuska gazeta donosi, że podczas spotkania poruszono temat transferu do Paris Saint-Germain. Wtedy polski napastnik prowadził rozmowy z Beyernem Monachium i Barceloną. Teraz wychodzi na jaw, że Francuzowi zależało, by Polak dołączył do jego drużyny.

– Po przedłużeniu przez mistrza świata kontraktu z Paris Saint-Germain w maju ubiegłego roku klub i zawodnik wpadli na pomysł przekonania polskiego napastnika do przejścia do Paryża, by stworzyć wybuchowy ofensywny duet. Ale wszyscy wiemy, jak to się skończyło. Operacja nie wyszła – czytamy w gazecie.

Lewandowski w Paris Saint-Germain?

“Le Parisien” informuje, że spotkanie miało miejsce w czasie festiwalu w Cannes. Mbappe przekonywał wówczas Lewandowskiego, by nie godził się na transfer do Barcelony, tylko postawił na PSG.

– Mbappé powiedział mu, żeby zdecydował się kontynuować grę w PSG, ponieważ miał powstać wielki projekt sportowy, i poprosił go o przestudiowanie paryskiej propozycji, uważając go za niezbędnego piłkarza, aby móc wygrać Ligę Mistrzów – podkreślają francuscy dziennikarze.

Robert Lewandowski był jednak zdecydowany na grę w Barcelonie i raczej nie chciał zmieniać zdania. Piłkarz podziękował Mbappe za propozycję, wyjaśnił jednak, że najbardziej ekscytuje go projekt Barcelony.

źródło: sportowefakty.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również