polskaracja.pl: Leo Messi nie chciał podać ręki Lewandowskiemu
źródło: Screen z Twittera

Messi nie chciał podać ręki Lewandowskiemu. Wszystko się nagrało [WIDEO]

Podczas meczu Polska – Argentyna (0:2) doszło do dwuznacznej sytuacji. Media obiegło nagranie, na którym widać, jak Leo Messi zareagował na przeprosiny kapitana biało-czerwonych. Okazuje się, że legendarny piłkarz nie podał Lewandowskiemu ręki. Później miała miejsce kolejna scena, którą uchwyciły kamery.

Polska drużyna przegrała mecz z Argentyną. Od samego początku nasi rywale zyskiwali przewagę i nie pozwalali stworzyć okazji bramkowej, w której Lewandowski mógłby się wykazać.

“Lewy” próbował przeprosić Messiego

Na spotkaniu nie brakowało wielu emocji. Nie raz musiał interweniować sędzia, który w 39. minucie podyktował rzut karny. Wojciech Szczęsny, który niewątpliwie okazał się bohaterem tej rozgrywki zatrzymał piłkę Leo Messiego.

Pod koniec meczu miała miejsce sytuacja, która oburzyła kibiców. Leo Messi został sfaulowany przez naszego kapitana. “Lewy” podszedł do argentyńskiego napastnika i próbował go przeprosić, jednak ten nie zareagował na ten gest. Ostatecznie zignorował polskiego piłkarza.

Już po meczu doszło do kolejnej sytuacji, która miała zupełnie inny przebieg. Zawodnicy zamienili ze sobą kilka słów. Trudno powiedzieć, o czym dokładnie rozmawiali, ponieważ ze względu na hałas panujący na stadionie musieli mówić sobie do ucha.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Morawiecki obiecuje Polakom, że w najbliższych 3 latach partia zapewni „rozwój” młodym kobietom. Sposób jest prosty

źródło: Twitter / TVP

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również