polskaracja.pl: Krzysztof Bosak o cenach gazu
źródło: Screen z kanału YouTube

Bosak: PiS znowu stara się ukryć podwyżki cen gazu [WIDEO]

Polska zmaga się z poważnym kryzysem energetycznym. Polacy przyparci do muru już niedługo mogą dokonać wyboru, który pozbawi bandę czworga władzy.

– Jesteśmy w trakcie kryzysu energetycznego, przez który musimy przechodzić, nie mając w rządzie nawet jasnego ośrodka polityki odpowiedzialnego za politykę energetyczną. Przypomnijmy, że minister odpowiedzialny za gaz, pełnomocnik premiera do tych spraw został zdymisjonowany. Zdymisjonowany w nagrodę za sukcesy, które odnosił – powiedział w Sejmie Krzysztof Bosak.

Bosak ostro o polityce PiS-u

– A nadzór w tej chwili jest rozproszony pomiędzy dwa ministerstwa, z których żadne nie zajmuje się z zasady energetyką. Jedno teoretycznie zajmuje się klimatem, tak naprawdę obsługiwaniem koncertu życzeń eurokratów; drugie rzekomo Ministerstwo Skarbu Państwa musiało zostać odtworzone, żeby jakoś tymi spółkami zarządzać, i nazwane zostało aktywami. Taka zmiana. Proszę państwa, ta ustawa, nad którą dziś dyskutujemy, w typowo PiS-owskim stylu ma symulować, że jest jakaś pomoc – dodał poseł Konfederacji, który uważa, że PiS robi wszystko, by ukryć swoje błędy.

– Tak naprawdę jest listkiem figowym na ten system, który mamy, po to, żeby zamaskować podwyżki cen gazu! Te podwyżki dotkną prawie wszystkich, za wyjątkiem wąskiej grupy odbiorców wytypowanych przez rząd. Są to podmioty publiczne, ty nie ma niespodzianki, PiS o te podmioty publiczne dba bardziej niż o podmioty prywatne, zgodnie z doktryną Jarosława Kaczyńskiego, że jeśli mają zbankrutować, to znaczy, że się nie nadawali do prowadzenia działalności gospodarczej! – wyjaśnił Krzysztof Bosak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tajne spotkanie Lewandowskiego z Mbappe? Zaskakujące doniesienia francuskiej prasy

✅ K. Bosak: PIS ZNOWU STARA SIĘ UKRYĆ PODWYŻKI CEN GAZU i symuluje “pomoc” dla wąskiej grupy wyborców, którą sobie wybrał‼️

✅ Krzysztof Bosak: PIS ZNOWU STARA SIĘ UKRYĆ PODWYŻKI CEN GAZU I SYMULUJE “POMOC” DLA WĄSKIEJ GRUPY, KTÓRĄ SOBIE WYBRAŁ‼️ Czegóż innego spodziewać się po władzy, która w dobie największego kryzysu energetycznego ostatnich dekad… nie ma ministerstwa, które zajmowałoby się bezpośrednio energią‼️ Ma za to ministerstwo klimatu, którego zadaniem jest spełnianie życzeń unijnych ekofanatyków… To naprawdę trzeba skończyć. Banda Czworga musi stracić władzę, której trzyma się od 30 lat. Podajcie dalej!

Opublikowany przez Ruch Narodowy Czwartek, 1 grudnia 2022

źródło: Facebook

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również