polskaracja.pl: Robert Lewandowski
źródło: Robert Lewandowski / fot. Wikipedia - Rufus46 / CC BY-SA 3.0

Niepokojące doniesienia ws. Lewandowskiego. Piłkarz miał nabawić się kontuzji

Media obiegły niepokojące informacje dotyczące Roberta Lewandowskiego. Piłkarz miał nabawić się kontuzji w czasie ostatniego meczu.

Robert Lewandowski opuścił murawę w pierwszej połowie meczu Ligi Mistrzów z FC Porto (1:0). O szczegółach donoszą hiszpańskie media. “Lewy” prawdopodobnie doznał silnego stłuczenia piszczeli lewej nogi. Miało to się stać w 21. minucie rozgrywki. Lekarze FC Barcelona uważają jednak, że Polak szybko wróci do równowagi i zdoła wystąpić w niedzielnym spotkaniu przeciwko Granadzie w hiszpańskiej ekstraklasie.

Lewandowski z kontuzją

Wszyscy fani polskiego napastnika mogą odetchnąć spokojnie. Lewandowski pomimo poważnie wyglądającego urazu prawdopodobnie szybko wróci do zdrowia. Wiadomo, że w czasie meczu próbował grać pomimo bólu. Niestety ostatecznie musiał opuścić boisko.

-Była 21. minuta, a Robert Lewandowski próbował akcji na prawym skrzydle. Wślizg, jaki wykonał David Carmo wydawał się z pozoru niegroźny. Zawodnik FC Porto wygarnął polskiemu napastnikowi piłkę, wybijając ją przy tym na aut. Lewandowski jednak nie wstał szybko z ziemi, a chwycił się za łydkę z wyraźnym grymasem bólu – informuje Przegląd Sportowy.

Sam piłkarz nie skomentował jeszcze sprawy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sopot nie stara się o prestiż. Czy prezydent Jacek Karnowski uważa, że późny PRL to wszystko, na co stać miasto?

źródło: sport.pl / Przegląd Sportowy

+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również