Sakiewicz - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/Twitter

Sakiewicz pojawiał się najczęściej w Wiadomościach TVP. Beneficjent grupy trzymającej władzę wyprzedził nawet Karnowskiego i Gaca

Sakiewicz znalazł się na pierwszym miejscu w podsumowaniu roku 2022 dotyczącym materiałów Wiadomości TVP. Redaktor naczelny Telewizji Republika, GP oraz GPC przejmuje palmę pierwszeństwa, jeśli chodzi o najczęstsze występy w państwowej stacji.

Sakiewicz pojawił się w ubiegłym roku 148 razy na antenie Wiadomości TVP, dzięki czemu widzowie telewizji publicznej dowiedzieli się, co mają myśleć o opozycji demokratycznej. Po piętach redaktorowi naczelnemu GPC depcze M. Karnowski, czyli publicysta Sieci oraz członek zarządu Fratrii ds. wydawniczych. Tego pracownicy telewizji publicznej pokazali w programie 119 razy.

Sakiewicz przoduje, ale inni też radzą sobie nieźle

Podsumowania roku 2022 dokonał użytkownik Twittera FlasH_vikop. Internauta zajmuje się analizą materiałów produkowanych przez Wiadomości.

Trzecie miejsce w zestawieniu przypadło redaktorowi naczelnemu portalu GPC A. Stankowskiemu. Wystąpił on w roli eksperta aż 108 razy. Dalej znaleźli się K. Gac (Do Rzeczy), który miał w programie 80 wypowiedzi, M. Manasterski z AI (53 razy), M. Król i D. Kania (oboje po 47 razy). Poza politycznymi, w programie gościł bardzo często także J. Wiech (57 razy) z portalu energetyka24.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Terlikowski skrytykował ministra i… stracił pracę w mediach Sakiewicza

źródło: ekspercitvpis

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również