Tomasz Terlikowski - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/paczaizm

Tomasz Terlikowski skrytykował ministra i… stracił pracę w mediach Sakiewicza

Tomasz Terlikowski przez lata kojarzony był z PiSem. Katolicki publicysta z czasem jednak zaczął przechodzić na pozycje liberalne lub zdaniem niektórych – zdroworozsądkowe. Ostania wypowiedź wieloletniego współpracownika mediów Sakiewicza poskutkowała gniewem PiS. 

Tomasz Terlikowski poddał krytyce wypowiedź Przemysława Czarnka. Chodzi o słowa ministra edukacji i nauki o skazaniu za pedofilię mężczyzny związanego z opozycją. Krzysztof F., były pełnomocnik marszałka woj. zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza z Platformy Obywatelskiej, umożliwił tym samym pisowcom utożsamienie opozycji z… pedofilami.

— Na tym polega środowisko lewicowo-liberalne w Polsce, które jawnie opowiada się za demoralizacją. Występują przeciwko wartościom rodziny, opowiadają się za środowiskami, które absolutnie wykraczają poza granice, normy znane społeczeństwu opartemu na wartościach. Dzisiaj wstydzą się tego, że prawomocnie skazywane są osoby, które są blisko związane z liderami tego środowiska, szefami partii bądź kandydatami na prezydenta. To jest wstyd, który oni mają

— przekonywał Czarnek w programie Rachonia w telewizji publicznej.

Tomasz Terlikowski wyrzucony z mediów Sakiewicza

— Minister Edukacji Narodowej, który uczestniczy w nagonce na rodziców dziecka, które zostało wykorzystane seksualne, nie powinien być ministrem ani dzień dłużej. On uczestniczy w ponownym gwałcie na tym dziecku. On pokazuje, że nie ma pojęcia, czym jest zbrodnia pedofilii

— napisał na Twitterze Tomasz Terlikowski, odnosząc się do słów Czarnka.

Ten w odpowiedzi zagroził, że złoży przeciwko katolickiemu publicyście pozew do sądu. Terlikowski nie obawia się jednak procesu. Po serii wpisów okazało się jednak, że władza nie daruje dziennikarzowi. Publicysta wyklęty dowiedział się, że współpracę z nim zrywają Telewizja Republika i Niezalezna.pl.

— Coś się kończy, coś się zaczyna. Wszystko wskazuje na to, że właśnie doszło do rozstania z mediami, z którymi współpracowałem od lat. Telewizja Republika zawiesiła mój program. I nie ona jedna przerwała współpracę. Dziękuję widzom i czytelnikom. I do usłyszenia, do przeczytania!

— napisał Tomasz Terlikowski na Twitterze, podsumowując zemstę partii.

ZOBACZ TAKŻE: Kaja Godek wkurzyła sporą grupę uczniów z lubelskiego liceum. Teraz sprawa trafi do sądu

źródło: Twitter/Gazeta Wyborcza

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również