Polska - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/Telewizja Republika

Polska w ruinie. Partia zadłużyła Polaków tak, że długi będą spłacać nasze praprawnuki

Polska w ruinie – z takim sloganem partia szła do zwycięskich wyborów w 2015 roku. Choć nośne hasło miało rzekomo obrazować stan państwa po rządach Platformy Obywatelskiej, złośliwi twierdzą, że “Polska w ruinie” to program pisowców. Który konsekwentnie od ośmiu lat realizują.

Stan finansów publicznych ma znajdować się w opłakanym stanie. Według finanisty Michała Przybylaka, grupa trzymająca władzę konsekwentnie wdraża w życie swoje hasło wyborcze “Polska w ruinie” z 2015 roku.

Polska w ruinie, czyli trochę przesadzili z zadłużaniem

– Długi, które zaciągnął PiS, będą spłacać nasze praprawnuki albo dłużej

– ocenia z kolei redakcja portalu wiesci24.pl.

– Deficyt budżetowy 2023: 200 mld zł, najwyższy w historii. -Dług publiczny na koniec 2023: co najmniej 1,6 bln zł, największy w historii. -Koszty odsetek od długu 2023: 66 mld zł, najwyższe w historii. #PolskawRuinie – udało się wam!

– napisał na Twitterze Michał Przybylak.

ZOBACZ TEŻ: Czarnek znowu wywołał skandal i udowodnił, że pisowcy naprawdę mają problem z obcymi językami: “Coś tam po niemiecku”

źródło: Twitter

+1
0
+1
0
+1
1
+1
2
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również