polskaracja.pl: Znany aktor Piotr Polk
źródło: CC BY-SA 3.0, Baltmedia

“Nic już nie będzie po staremu”. Znany aktor opowiedział o dramacie, jaki go spotkał

Piotr Polk, Aktor znany m.in. z serialu pt. “Ojciec Mateusz” podzielił się dramatycznym wyznaniem. Okazuje się, że gwiazdor zmagał się niedawno z poważną chorobą nerek.

Piotr Polk opowiedział o swoich problemach w rozmowie z “Wysokimi Obcasami”. Przyznał, że kiedy ludzie nie wiedzieli o jego chorobie, gratulowali mu utraty wagi. Tymczasem on zmagał się z dramatycznymi skutkami przeszczepu.

Aktor zapewnił, że dzisiaj sytuacja jest już dużo lepsza, chociaż nie brakowało bardzo ciężkich chwil.

Polk: muszę na siebie uważać

– Na szczęście jest już ze mną dobrze, ale nic już nie będzie po staremu. Mam teraz trzy nerki, ponieważ był to przeszczep wyprzedzający. Fizycznie czuję się dobrze, choć oczywiście muszę na siebie uważać – przyznał Polk.

– Zacząłem też inaczej patrzeć na życie. Szkoda, że dopiero kłopoty zdrowotne sprawiają, że perspektywy życiowe się zmieniają – dodał z powagą.

Nie ukrywał również, że czuje się trochę odpowiedzialny za to, co mu się przytrafiło, ponieważ od lat zaniedbywał swój stan zdrowia.

– Zawsze uważałem, że ponieważ regularnie oddaję samochód do przeglądu, aby czuć się w nim bezpiecznie, to muszę to samo robić ze swoim organizmem. A mimo to miałem przeszczep. Ludzie nie powinni myśleć o samochodach, kończących się gwarancjach na pralki i lodówki, tylko patrzeć na kończącą się gwarancję swojego organizmu – mówił aktor.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy komunikat Straży Granicznej. Pojawiły się niepokojące doniesienia

źródło: plejada.pl / pudelek.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również