polskaracja.pl: Gwiazdor Klanu trafił do szpitala
źródło: Screen z kanału YouTube

Gwiazdor “Klanu” ma kłopoty ze zdrowiem. Przeszedł operację w szpitalu

Jeden z popularnych aktorów, którego możemy widywać w serialu “Klan” trafił do szpitala z powodu przepukliny pachwinowej. Tomasz Stockinger musiał przejść ostatnio poważną operację.

– Niedawno trafiłem do szpitala przez przepuklinę pachwinową. Przeszedłem niespodziewaną operację. Mówi się, że “nie znasz dnia ani godziny” i to prawda. Wcześniej nic tego nie zapowiadało, ale co zrobić? – opowiadał Stockinger w rozmowie z serwisem Plotek.

– Na szczęście dostałem fachową pomoc i ta historia nie skończyła się źle. Dzięki natychmiastowej pomocy lekarzy pracujących na Banacha w Warszawie udało się zapobiec komplikacjom. Lekarze błyskawicznie postawili mnie na nogi i mój pobyt w szpitalu trwał raptem kilka dni. Miałem sporo szczęścia – dodał.

Stockinger: Muszę się teraz oszczędzać

Wiadomo, że gwiazdor z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować z gry w tenisa, która jest jego ulubioną. Choroba nie wykluczyła go jednak całkiem z aktywności, ponieważ mógł dalej grywać w serialach. Stockinger podkreślił, że musi teraz bardziej o siebie zadbać i postawić na odpoczynek.

– Muszę się teraz oszczędzać i zwracać uwagę, by się nie przemęczać. Nie mogę ryzykować walki na korcie i muszę eliminować napięcia. Dźwiganie też nie wchodzi w grę, ale to mi jakoś nie przeszkadza. Jestem dobrej myśli i mam zamiar w czerwcu wrócić do sportowej aktywności i zagrać w tenisa. Czuję się bardzo dobrze, wszystko się ładnie zrasta, więc jestem dobrej myśli. Dużo teraz spaceruje, by nie tracić kondycji. Nie ma też żadnych przeciwwskazań, bym pracował, więc cały czas gram w “Klanie” – wyjaśnił aktor.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Strzelanina na przyjęciu urodzinowym w USA. Niektórzy poszkodowani są w stanie krytycznym

źródło: Dzień Dobry TVN / se.pl / plotek.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również