Ziobry - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/ Uwaga! TVN

Człowiek Ziobry żeruje na tragedii 8-letniego Kamila i chce zacząć zabijać ludzi

Ludzie Ziobry ruszyli do przedwyborczej ofensywy. Współpracujące z pisowcami skrajnie prawicowe ugrupowanie Suwerenna Polska (nazwa zmieniona) próbuje podpiąć się pod tragedię 8-letniego Kamila z Częstochowy.

Minister Ziobry Michał Wójcik przebił swojego szefa w propozycjach dotyczących tego, co zrobić z ojczymem skatowanego 8-letniego Kamila. Prokurator generalny i szeryf nowego państwa domagał się bezwzględnego dożywocia, Wójcik natomiast idzie o krok dalej i… postuluje karę śmierci dla ojca-mordercy.

Człowiek Ziobry żeruje na tragedii

Wiceprezes SP oraz minister w KPRM Wójcik stawia na bardzo proste, pokazowe metody radzenia sobie z narastającym problemem przemocy rodziców wobec dzieci:

– Jestem bardzo poruszony śmiercią 8-letniego dziecka. Ta sprawa nie była zgłoszona do resortu sprawiedliwości oraz KPRM. Mam nadzieję, że będą najwyższe kary. Za ten czyn należy się kara śmierci. I tyle

– napisał na Twitterze Wójcik.

Internauci zarzucili ministrowi dorabianie ideologii i próbę zbicia kapitału politycznego na morderstwie 8-latka.

“Dla was liczy się ideologia”

– Tyle masz do powiedzenia? Robicie nagonki na kraje i rozwiązania, które pozwalają odbierać dzieci patologicznym rodzicom. Co temu dziecku da kara śmierci dla oprawcy? Dla was liczy się ideologia a nie dobro dzieci

Kara śmierci? A gdzie rozwiázania systemowe? Gdzie strategia ochrony dzieci? Wasz rzád blokował prace nad wprowadzeniem Serious Case Review. Ile dzieci ma jeszcze umrzeć, żebyście działali w ich interesie a nie w interesie partyjnym?

Przez 8 lat obchodziła was tylko ilość urodzeń a nie gdzie one następują. Służby państwowe były niedoinwestowane, bo to nie dawało takiego efektu wyborczego jak sypanie kasą na oślep na “programy społeczne”.

Nie będzie kary smierci, bo osiem lat waszych rządow to bylo za malo czasu, zeby zlozyc projekt takiej ustawy.

Przecież sami daliście przyzwolenie na bicie dzieci (klaps) i bicie kobiet raz.

ZOBACZ TEŻ: Propagandzista TVP stanie przed sądem? Jakimowicz w końcu doigrał się: rusza proces karny

źródło: natemat.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również