Jarosław Jakimowicz - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube

Propagandzista TVP stanie przed sądem? Jakimowicz w końcu doigrał się: rusza proces karny

Współpracownik grupy trzymającej władzę Jarosław Jakimowicz zostanie bohaterem nowego procesu. O toczącym się przeciwko propagandziście postępowaniu poinformował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Jakimowicz zapłaci za serię ofensywnych wpisów godzących w osoby, które miały nieprzyjemność styknąć się z pracownikiem TVP w social mediach. Rusza proces karny w sprawie niebywałego hejtu uskutecznianego przez upadłego celebrytę. Na sali rozpraw Jakimowicza oskarżać będą skrzywdzone przez niego osoby.

Jakimowicz stanie przed sądem?

Wieści na ten temat zawdzięczamy Ośrodkowi Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

SĄD OKRĘGOWY W KRAKOWIE ZDECYDOWAŁ – RUSZA PROCES KARNY
Informujemy Państwa, że kilkuletnie działania naszej organizacji przyniosły zamierzony efekt. Rusza proces karny Jarosława Jakimowicza, komentatora obrzydliwych programów propagandowych w TVP, także prowadzonych wspólnie z Agnieszką Siewiereniuk-Maciorowską, która usłyszała kilka wyroków w związku rozpowszechnianiem tzw. „fake news”.
Sprawa wisiała na włosku, bo z „niewiadomych przyczyn” z jej prowadzenia wycofał się nagle prokurator dotąd prowadzący ją na podstawie naszego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.
W tej sytuacji zdecydowaliśmy się prowadzić proces bez prokuratora przed jednym z sądów rejonowych w Krakowie.
Wczoraj odebraliśmy korespondencję, która jest dla nas bardzo korzystna!
Decyzją Sądu Okręgowego w Krakowie w tym mieście toczył będzie się proces karny przeciwko Jarosławowi Jakimowiczowi, na sali sądowej zamiast prokuratora oskarżały będą go osoby, które atakował i krzywdził

– podaje OMZRiK na swoim profilu na Facebooku.

ZOBACZ TEŻ: Ziobro “trzyma Konfederację za jaja” dzięki hakom? “Ratunkiem ma być…”

źródło: facebook.com/osrodek.monitorowania

+1
4
+1
7
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również