Zbigniew Ziobro miał przy sobie broń? - polskaracja.pl
źródło: fot. tvn24.pl

Zbigniew Ziobro miał na konferencji prasowej broń schowaną za paskiem spodni

Prokurator generalny Zbigniew Ziobro wizytował w poniedziałek Kopalnię Węgla Brunatnego Bełchatów w Rogowcu (województwo łódzkie). Podmuch wiatru odsłonił to, co polityk SP skrywał za marynarką.

Zbigniew Ziobro podczas składania wieńca pod tablicą upamiętniającą ofiary wypadków górniczych przypadkowo odsłonił zza marynarki przedmiot przypominający broń palną. Wszystko zarejestrowały kamery stacji telewizyjnych.

fot. tvn24.pl

Zbigniew Ziobro chodzi z bronią?

W poniedziałek na terenie Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów w Rogowcu miała miejsce konferencja prasowa, w której udział wzięli ziobryści. Oprócz samego Ziobry obecni byli wiceminister sprawiedliwości Woś oraz wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski.

Reporterzy telewizji TVN24 przypominają, że jeszcze jakiś czas temu prokurator generalny chwalił się zabawami na strzelnicy. Dziennikarze TVN24 wystosowali do resortu ziobrystów zapytanie, czy rzeczywiście była to broń i na jakich zasadach minister nosił ją przy sobie w otoczeniu współpracowników i dziennikarzy.

– Mam uprawnienia na broń, w tym do celów sportowych. Od kilku lat dla sportu i rekreacji strzelam w weekendy na strzelnicy. Dlatego wracając po weekendzie do Warszawy, gdzie broń na co dzień przechowuję, miałem ją ze sobą

– tłumaczył się Ziobro.

źródło: tvn24.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również