polskaracja.pl: Robert Lewandowski
źródło: / Robert Lewandowski/Wikimedia

„Część piłkarzy nie chce z nim grać, ma go dość”. Kłopoty Roberta Lewandowskiego?

Robert Lewandowski za sprawą swoich ostatnich słów znalazł się na świeczniku mediów. Piłkarz wypowiadał się krytycznie o grze niektórych kolegów z reprezentacji, co wywołało prawdziwą burzę.

-Nigdy nie byłem takim zawodnikiem, który, gdy ktoś przychodził z jakimś pytaniem, mówił: nie mam czasu. Dla mnie jest zastanawiające, że oni nie przychodzą. Były takie momenty, że to ja wychodziłem do młodych zawodników, żeby coś z nich wydobyć. Ale po pewnym czasie stwierdziłem, że nie mogę ich wyręczać w pokonywaniu własnych słabości i wychodzeniu ze strefy komfortu – mówił Lewandowski.

Jak poinformował dziennikarz Marcin Feddek, atmosfera w kadrze od pewnego już czasu nie należy do udanych. Natomiast, jak się okazuje część piłkarzy wcale nie lubi grać z Robertem. Dziennikarz Polsat News podkreślił, że jeszcze przed wywiadem, jakiego udzielił polski napastnik dla stacji Eleven Sports, piłkarze mieli pewien problem z “Lewym”. Niektórzy nie ukrywali, że mają go zwyczajnie dość.

Mają dość Lewandowskiego?

– Nikt tego oficjalnie w wywiadzie nie powie, ale gdzieś w SMS ktoś komuś coś podeśle i tak się to wszystko toczy. Będę bacznie oglądał współpracę z Robertem. Kto będzie na niego grał, czy będzie machał rękoma, jak coś będzie nie tak – podkreślił reporter.

Przypomnijmy, że biało-czerwonym udało się pokonać Wyspy Owcze 2:0. Bohaterem tego spotkania bez wątpienia został Lewandowski. Polacy zmierzą się 10 września z Albanią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: “Przygotowanie do oszustwa”. Lech Wałęsa nie ma wątpliwości

źródło: Interia.pl / pilkanozna.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
Udostępnij:

Zobacz również