polskaracja.pl: Robert Lewandowski
źródło: Screen z kanału YouTube Łączy nas piłka

Co dalej z karierą Roberta Lewandowskiego w polskiej kadrze? Jest komentarz Fernando Santosa

Co dalej z karierą Roberta Lewandowskiego? Pojawiły się niepokojące doniesienia w tej sprawie. W jednym z ostatnich wywiadów napastnik Barcelony powiedział, że chciałby, aby odpowiedzialność gry spadała coraz częściej na młodszych zawodników. Wypowiedź tę skomentował trener Fernando Santos.

“Lewy” to z pewnością jeden z najważniejszych zawodników biało-czerwonych. Ostatnia jego wypowiedź mogła zaniepokoić fanów. Piłkarz, który od 2008 roku grając w polskiej drużynie, zdobył 78 bramek, ogłosił, że chętnie przekazałby pałeczkę młodszym piłkarzom.

Napastnik Barcelony dodał, że jeżeli w kwestii tej nic się w przyszłości nie zmieni, to może wcześniej zrezygnować z gry w polskiej kadrze. Zaprzeczył, jakoby przyczyna tej decyzji związana była z problemami zdrowotnymi.

Jest komentarz selekcjonera

– Z tego, co wiem, Lewandowski wspomniał, że niektórzy młodzi kadrowicze mieli problemy z komunikacją z nim. Oczywiście mogło mi coś umknąć, ale dla mnie jest naturalne i normalne, że wszyscy, niezależnie, czy są młodzi, czy starsi powinni afirmować się i podkreślić znaczenie w reprezentacji – powiedział Portugalczyk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ksiądz Michał Woźnicki ostro o Tinie Turner. “Stara baba w miniówkach”

źródło: Radio ZET / Wprost

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również