polskaracja.pl: Szczęsny musiał zejść z boiska
źródło: Screen z Twittera

Wojciech Szczęsny musiał zejść z boiska. Polski bramkarz źle się poczuł

Media obiegło niepokojące nagranie. Widać na nim, jak polski bramkarz Wojciech Szczęsny prowadzony jest przez innych piłkarzy i ostatecznie schodzi z boiska.

Zdarzenie miało miejsce w czasie ćwierćfinałowego meczu Ligi Europy Juventusu przeciwko Sportingowi. Wiadomo, że Polak doznał nagłych problemów z sercem i natychmiast trafił pod opiekę lekarzy.

We wspomnianym meczu od początku na boisku obecnych było dwóch Polaków – Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik.

Wojciech Szczęsny źle się poczuł

W 44. minucie doszło do niespodziewanej sytuacji. Wojciech Szczęsny źle się poczuł i musiał zejść z murawy. Jego towarzysze byli bardzo przestraszeni.
Wiadomo, że Szczęsny doznał palpitacji serca. Po przejściu badań lekarze uspokoili, że zdrowiu bramkarza nie zagraża niebezpieczeństwo.

– Szczęsny miał kołatanie serca. Bezpośrednio po zmianie przeprowadzono kontrolę w stadionowym centrum medycznym (EKG): wszystko ok – przekazał dziennikarz Romeo Agresti.

– Miałem problemy z oddychaniem, ale od razu zrobiliśmy wszystkie badania i na szczęście okazało się, że wszystko jest w porządku. Uspokoiło mnie to, bo pierwszy raz miałem tego typu sytuację i trochę się przestraszyłem – skomentował sytuację Szczęsny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiadomo, co Tomasz Komenda zrobił z pierwszym milionem. Poszedł do banku i wypłacił go od razu

źródło: Twitter / plotek.pl

+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
2
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również