polskaracja.pl: Nowy selekcjoner polskiej kadry
źródło: pixabay.com

Wiadomo, kto będzie nowym selekcjonerem polskiej kardy. Cezary Kulesza zabrał głos

Prezes PZPN Cezary Kulesza ogłosił, kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Zgodnie z przewidywaniami ekspertów jest to Polak, który miejmy nadzieję całym sercem zaangażuje się w losy naszej kadry.

PZPN wydał oficjalny komunikat w tej sprawie. Wiadomo, że nowy trener pracował m.in. z Cracovią Kraków i Jagiellonią Białystok.

Cezary Kulesza przy powierzaniu Michałowi Probierzowi funkcji selekcjonera Polaków powiedział: – To wybór najlepszy z możliwych. Życzę powodzenia nowemu trenerowi – powiedział szef polskiej federacji piłkarskiej.

Probierz: Dziękuję za poparcie

– Rzadko się zdarza, żeby zaczynać pracę i słyszeć na swój temat tyle negatywnych rzeczy. Atmosfera wokół kadry nie jest zbyt dobra. Chcę dać możliwość spokojnej pracy, żeby piłkarze się odbudowali i z wielką przyjemnością przyjeżdżali na kadrę. Zdaję sobie sprawę, że w wielu przypadkach byłem osobą kontrowersyjną. Wybór prezesa Kuleszy dla wielu nie okazał się oczywisty. Dziękuję prezesowi i zarządowi za poparcie – powiedział Michał Probierz.

– Dwadzieścia lat pracowałem na to. Prowadziłem pięćset meczów w Ekstraklasie jako trener. Wielu zawodników, którzy są teraz w reprezentacji, to moi podopieczni. Skorupskiego widziałem w Górniku jako jedenastolatka. To nie jest więc tak, że jestem przypadkowym trenerem. Proszę wszystkich kibiców o wstrzymanie się z oceną. Bardzo proszę, żebyśmy razem osiągnęli cel, pracowali na odbudowę drużyny i byli z niej dumni – przyznał nowy trener Polaków.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy sondaż IBRiS przed wyborami 2023. Jak chcą głosować Polacy?

źródło: Sport.pl / Przegląd sportowy

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również