Szydło
źródło: fot. Twitter/Tomasz Piątek

Szydło była w ZSRR w 1985 roku. Tomasz Piątek ujawnia tajemnicę i pyta: Z kim się pani bawiła?

Beata Szydło zszokowała wszystkich wpisem uderzającym w ukraiński MSZ. Chodzi o wezwanie ambasadora Polski na dywanik w Kijowie. W kontrze dziennikarz śledczy Tomasz Piątek zapytał byłą premier o pewien interesujący epizod z jej przeszłości.

Szydło zamieściła na Twitterze oświadczenie, w którym jednoznacznie potępia wezwanie polskiego ambasadora przez władze w Kijowie.

Szydło poucza Ukraińców

– Wezwanie ambasadora Polski przez ukraiński MSZ samo w sobie jest gestem, od którego Kijów powinien się powstrzymać. Oprócz tego, ukraiński MSZ wydał jednak jeszcze oświadczenie, którego treść trudno określić inaczej, niż jako kuriozalne. Ukraiński MSZ stwierdził, że polskie wypowiedzi o niewdzięczności Ukraińców za polską pomoc są „niedopuszczalne”. To jest coś niebywałego. Władze Ukrainy nie są od tego, żeby oceniać i krytykować, na jaki temat wypowiadają się Polacy. Zamiast się oburzać i dokonywać absurdalnych gestów i wypowiedzi, ukraiński rząd powinien wziąć sobie do serca opinie płynące z Polski

pouczała europoseł grupy trzymającej władzę.

Tomasz Piątek: Co pani robiła w ZSRR?

– Była premier Beata Szydło przyłącza się do nagonki PiS na Ukrainę. Przy tej okazji spytam: – pani Beato, z kim się pani bawiła na wycieczce turystycznej do ZSRR w 1985 r.? – kim była ta starsza osoba, co zaprosiła panią do Serbii na adres, którego istnienia nie można potwierdzić?

– zapytał dziennikarz Tomasz Piątek na Twitterze.

ZOBACZ TEŻ: Kaczyński roztył się? “Fatalnie się ubiera, jest zaniedbany. Mocne otłuszczenie brzucha”

źródło: Twitter, wiesci24.pl

+1
10
+1
1
+1
38
+1
3
+1
2
+1
9
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również