polskaracja.pl: Władimir Putin
źródło: Kremlin.ru, CC BY 4.0 , via Wikimedia Commons

Putin wystąpi przed parlamentem na rocznicę inwazji. Planuje huczne świętowanie

Jak donoszą rosyjskie media, Władimir Putin szykuje się do wygłoszenia przemówienia. Poprzedzić je ma huczna impreza. Sieć obiegły już ogłoszenia zachęcające do udziału w wiecu. Okazuje się, że potencjalni goście kuszeni będą wynagrodzeniem w postaci 500 rubli.

Koncert, po którym Rosjanie wysłuchają przemówienia dyktatora ma odbyć się prawdopodobnie w Łużnikach. Weźmie w nim udział 200 tys. osób. Każdy z nas pamięta tragiczną datę inwazji na Ukrainę. Tuż przed nią, bo już 22 lutego obchodzony będzie w Rosji Dzień Obrońców Ojczyzny. Tego dnia odbędzie się również huczna impreza, a następnie przemówienie dyktatora. 18 marca 2022 r. Władimir Putin brał udział w koncercie w Łużnikach. Wokół tematu narosło mnóstwo kontrowersji, ponieważ wydarzenie to odbyło się pod hasłem “Dla świata bez nazizmu”. Wiele osób zastanawiało się, czy wiec nie był przypadkiem zmontowany i zaplanowany dużo wcześniej. Wiadomo, że tegoroczna impreza i przemówienie mają znacznie różnić się od wydarzenia, które miało miejsce rok temu.

Przyjdź na wiec, a dostaniesz 500 rubli


Portal svoboda.org przekazał, że specjalne ogłoszenia zamieszczane są już na kanałach internetowych. Można w nich przeczytać, że każdy, kto pojawi się na wiecu dostanie 500 rubli. 21 lutego rosyjski przywódca wygłosi również przemowę na Zgromadzeniu Federalnym. Jak donosi portal meduza.io data ta nie jest przypadkowa. 21 lutego jest datą symboliczną, ponieważ tego dnia prezydent Rosji uznał niepodległość samozwańczych republik Donieckiej i Ługańskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poseł opozycji: Obajtek zarobił ok. 1 000 000 złotych nielegalnie! Rada nadzorcza ominęła ustawę kominową [WIDEO]

źródło: Portal Meduza / DoRzeczy

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również