polskaracja.pl: Nie żyje Marina Jankina
źródło: fot. Twitter

Nie żyje “księgowa Putina”. Wypadła przez okno z 16. piętra

Nie żyje Marina Jankina, która była czołową kobietą w Ministerstwie Obrony. Władze wciąż badają przyczyny śmierci wysoko postawionej pani urzędnik, która spadła z 16. piętra z okna apartamentowca. Służby skłaniają się ku wersji samobójstwa, nie mogą jednak wyciągać zbyt pochopnych wniosków.

Ciało Mariny Jankiny znalazł przypadkowy przechodzień w środę rano. Nie wiadomo, czy kobieta mieszkała w mieszkaniu na szesnastym piętrze, czy jedynie tam pracowała.

Przed śmiercią wykonała telefon

Jak donosi rosyjski kanał informacyjny “Mash”, Jankina, zanim doszło do najgorszego, zadzwoniła do swojego byłego męża. Miała wówczas wyjawić mu, co zamierza zrobić.

– Jej motywacja do popełnienia samobójstwa nie jest jeszcze jasna. Według najnowszych danych miała problemy zdrowotne – przekazano.

Anton Gerashchenko, doradca MSW Ukrainy napisał o śmierci “księgowej” Putina na Twitterze. To nie pierwsza tego typu zagadkowa śmierć. W minionym roku często ginęły czołowe rosyjskie osobistości, w tym ważni biznesmeni. Chodzi m.in. o multimilionera Pawła Antowa, dyrektora generalnego Łukoilu Ravila Maganova, czy rosyjskiego biznsmena Dmitrija Zelenowa, który spadł ze schodów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prezydent Joe Biden zapytany o wizytę w Polsce. Zaskakująca reakcja polityka

źródło: Wprost.pl / i.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również