polskaracja.pl: Grzegorz Braun w Ministerstwie Klimatu
źródło: Screen z kanału YouTube

“Pożywne dania ze świerszcza i innego robactwa”. Grzegorz Braun “interweniował” w Ministerstwie Klimatu

Unia Europejska pod pretekstem redukcji emisji dwutlenku węgla próbuje nas na siłę uszczęśliwić. Poseł Grzegorz Braun uważa, że narzucane krajom europejskim pomysły są utopijne i bezsensowne.

– Szczęść Boże i ratuj się kto może! Kiedy rządy Zjednoczonej łżePrawicy redukują emisję dwutlenku węgla. Jak oni w praktyce się do tego zabierają? Właśnie! Proponują Państwu pożywne dania ze świerszcza i innego robactwa, zakazując w perspektywie niedalekiej przyszłości konsumpcji tego, co tam można wyhodować i co na czterech nogach chodzi – powiedział Grzegorz Braun, który udał się z “interwencją” do Ministerstwa Klimatu.

– Na stronach tego ministerstwa, przed którym stoimy, mowa już o tym, ile to wody, trzeba przepuścić przez krowę na łące, żeby z tego był kotlet. W związku z tym nieskrywana sugestia, że trzeba z tym skończyć, że trzeba przejść na jakieś inne formy żywienia i w ogóle inne formy bytowania. Kiedy tutaj stoimy, zajeżdżają tutaj ciągle do ministerstwa jeszcze do pracy całkiem bryczkami pracownicy tego ministerstwa. My zwykli ludzie mamy poruszać się hulajnogą albo z buta do transportu komunalnego, jeśli taki transport jest w naszej okolicy. Silniki spalinowe mają być nielegalne! – powiedział zirytowany poseł.

Utopijne pomysły rządu PiS

Warto przypomnieć, że rząd PiS, który rzekomo pragnie bronić naszego dobrobytu i zdrowego trybu życia, swoimi decyzjami pokazuje coś odwrotnego. Chodzi na przykład o akceptację Europejskiego Zielonego Ładu i programu “Fit for 55”. Pomysły te są destrukcyjne dla polskiej gospodarki i podnoszą jedynie ceny energii oraz codziennych opłat. Rząd opowiadał się również za “Piątką przeciwko rolnikom”, która miała polegać m.in. na całkowitym zakazie hodowli zwierząt futerkowych. Wówczas protesty rozlały się po całej Polsce i partia musiała “zamrozić” swój projekt. PiS stopniowo wprowadza również lewicowe rozwiązania na życie, polegające na coraz większej kontroli obywateli, m.in. naszych wydatków. Z rok na rok zmniejsza się maksymalna kwota gotówki, jaką przedsiębiorcy mogą się posługiwać przy transakcjach. „Polski Ład” obniżył limit dla płatności gotówkowych z 15.000 zł do 8.000 zł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miedwiediew mówi o granicach Polski. “Zwycięstwo zostanie osiągnięte”

źródło: YouTube

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również