Konfederacja - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/Janusz Jaskółka

Konfederacja bardzo zyskuje w najnowszym sondażu. Złe wieści dla grupy trzymającej władzę

Konfederacja może pochwalić się całkiem wysokim wynikiem w najnowszym sondażu pracowni Social Changes. Dobre notowania uzyskały także Polska 2050 Hołowni, sporym poparciem nadal cieszy się Koalicja Obywatelska.

Konfederacja otrzymała aż 9 procent wskazań wśród respondentów sondażu pracowni Social Changes. Jest to o 2 punkty procentowe więcej w stosunku do poprzedniego baania. Jak sobie radzą pozostałe formacje?

Konfederacja wysoko, pisowcy spadają

Skrajnie prorządowy protal wpolityce.pl zlecił badanie, które z pewnością nie spodoba się włodarzom partii. Na ZjeP (Zjednoczona Prawica – dop. red.) głosować chce 37 procent ankietowanych, co oznacza spadek o 2 punkty procentowe. PiS traci z każdym tygodniem coraz bardziej. Koalicja Obywatelska cieszy się natomiast umiarkowanie wysokim, stałym wynikiem na poziomie 28 procent. Trzecie miejsce przypadło grupie Hołowni. Na PL2050 głosować chce 11 procent respondentów.

Dalej uplasowała się wspomniana Konfederacja z 9 procentami, potem Lewica (8 procent), Polskie Stronnictwo Ludowe (5 procent) oraz koalicjant pisowców Kukiz’15, którego popiera 2 procent badanych. Porozumienie byłego sojusznika pisowców Gowina otrzymało potężne 0 procent.

ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki atakuje Donalda Tuska i twierdzi, że ten jest synonimem “fake newsa”. Poszło o ceny gazu i manipulacje władzy, a Twitter wybuchł

źródło: wpotylicę

+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również