polskaracja.pl: Nie żyje
źródło: Henryk Niestrój www.instagram.com/henrykniestrojfotografia

Nie żyje znany dziennikarz. Miał zaledwie 30 lat

Media obiegła przykra informacja o śmierci dziennikarza Radia Doxa Marcina Polusa. Mężczyzna, którego audycje cieszą się dużą popularnością miał jedynie 30 lat.

Wiadomo, że dziennikarz zmagał się z ciężką chorobą. Niestety walkę tę przegrał.

– Jego radiowy głos chciałby mieć każdy z nas. Jego poczucie humoru rozjaśniało radiową codzienność, a techniczny talent nie raz przydał się w nagłych, kryzysowych sytuacjach – poinformowało diecezjalne Radio Doxa.

Wiadomo, że pogrzeb odbędzie się o godz. 13:00 w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Polskiej Nowej Wsi.

Nie żyje znany dziennikarz

Marcin Polus charakteryzował siebie w takich słowach.

– Z wykształcenia teoretyk mediów, z zawodu praktyk mediów, a z zamiłowania Indiana Jones – amator. Mimo swoich lat, na które podobno nie wyglądam, wciąż wierzę w ludzką dobroć i potwora-pożeracza-skarpetek. W Radiu Doxa człowiek od niemal wszystkiego. Mam przyjemność przygotowywać dla Państwa serwisy informacyjne, słyszymy się też w cotygodniowej audycji historycznej „Od starożytności do wieczności”, materiałach reporterskich i wielu innych pozycjach antenowych, których nie sposób tu wyliczyć w kilku zdaniach – pisał na swoim profilu mężczyzna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Donald Tusk: “Prawi i sprawiedliwi. Rzygać się chce”

źródło: wprost.pl / wp.pl / Interia.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również