Leonardo DiCaprio - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/ITM Models

Leonardo DiCaprio woli młodsze i atrakcyjniejsze, a frustraci i frustratki mają z tym problem i wylewają wiadra pomyj

Leonardo DiCaprio osiągnął w aktorstwie to, co było do osiągnięcia i czerpie radość z życia tak, jak tylko może. Nie każdemu podoba się jednak to, jak oraz z kim 48-latek spędza swój czas wolny.

Nowa dziewczyna Leonardo DiCaprio nazywa się Eden Polani, urodziła się w Izraelu i jest 19-letnią modelką. Choć aktor mógłby być ojcem kobiety, oboje najwyraźniej dogadują się, a ich relacja, nawet jeśli tylko seksualna, nie wyrządza nikomu krzywdy. Znajdują się jednak tacy, którzy mają problem z upodobaniami 48-letniego aktora.

Leonardo DiCaprio hejtowany, bo woli młodsze i ładniejsze

Tabloidy oraz samozwańczy moralizatorzy (często ci z lewej strony) uważają, że randkowanie z młodszą dziewczyną nie przystoi mężczyznom przed pięćdziesiątką. DiCaprio w ostatnich latach spotykał się z Camilą Morrone, z którą rozstał się w sierpniu ubiegłego roku. Potem aktor zaprzyjaźnił się z 22-letnią modelką Marią Beregovą, a następnie z 23-letnią Victorią Lamas.

Szybkie tempo zmiany partnerek widziane jest negatywnie przez internetowe brukowce oraz ich czytelników. Aktor miał być widziany z 19-letnią Polani dwa tygodnie temu na jednej z imprez w Los Angeles. Przerażeni tym, że DiCaprio może się spotykać z kim tylko chce, gardłują, że kiedy do kin wchodził “Titanic” Jamesa Camerona, 19-letniej Żydówki nie było jeszcze na świecie.

– Proszę, wytłumaczcie, co facet koło 50 może mieć wspólnego z 19-latką; Niech ktoś powstrzyma Leonardo DiCaprio. To przestało być śmieszne 10 dziewczyn temu; Leonardo DiCaprio martwi się o klimat, ponieważ chce zostawić lepszy świat dla swoich dziewczyn

– czytamy w Internecie.

Podobne komentarze w tym stylu można również znaleźć w sieci nad Wisłą: Od czci i wiary aktora osądzają głównie te użytkowniczki mediów społecznościowych, które przekroczyły trzydziestkę lub się do niej zbliżają.

ZOBACZ TEŻ: Sztuczna inteligencja zamiast prawdziwych kobiet na portalach dla dorosłych? To już za moment. Ludzie i tak za to zapłacą

źródło: Twitter

+1
0
+1
3
+1
5
+1
1
+1
1
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również