Piotr Adamczyk - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/Twitter

Piotr Adamczyk to pierwszy Polak, który został figurką Marvela i jest z tego powodu bardzo szczęśliwy

Piotr Adamczyk jest coraz częściej rozchwytywany za granicą. Polski aktor pojął, że biegła znajomość języka angielskiego i zaczynanie od drugo, lub nawet trzecioplanowych ról otworzy mu furtkę do coraz ciekawszych projektów z wielkim budżetem. Marvel to dopiero początek.

Fani Piotra Adamczyka mogą odetchnąć z ulgą, bo aktor na dobre rozgościł się w Hollywood i coraz rzadziej pojawia w polskich komediach romantycznych czy biografiach watykańskich monarchów. Przełomem w karierze 50-latka była rola zabawnego kryminalisty Tomasa, członka Dresiarskiej Mafii (Tracksuit Mafia) w drugim odcinku “Hakwye” z Marvel Cinematic Universe. Rola przeciwnika byłego Avengera to dla Adamczyka nie byle jaki chleb z nie byle jakiego pieca.

Piotr Adamczyk – człowiek, który został figurką Marvela

– We kidnapped you, rozumiesz? You are our hostage, rozumiesz to?!

– wrzeszczy w uroczym polengliszu (stworzonym na potrzeby roli) Adamczyk.

Barwność wykreowanej przez Polaka postaci oraz jej ciepłe przyjęcie wśród fanów wykorzystali twórcy limitowanych figurek z firmy Hasbro. Wyróżniający się na ekranie przestępca w którego wcielił się Adamczyk, otrzymał 6-calowy modelowy wyposażony w 7 akcesoriów, m.in. wizerunek polskiego aktora (głowę), kij baseballowy oraz maczetę. Fant kosztuje około 151 złotych.

– Nie wiem czy kiedykolwiek cieszyłem się z jakiejś roli tak bardzo jak z figurki Hasbro. Mam nadzieję, że Tomasowi nie uderzy woda sodowa do głowy

– napisał na Instagramie Piotr Adamczyk, zamieszczając zdjęcie produktu, którego stał się współtwórcą.

ZOBACZ TEŻ: Filip Chajzer znowu chajzeruje po aferze z nieprawidłowym oznaczaniem reklam w social mediach

źródło: naekranie.pl

+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również