polskaracja.pl: Krzysztof Jackowski miał nową wizję
źródło: Screen z kanału YouTube

Krzysztof Jackowski powiedział, na co stać prezesa PiS. “Taki dałbym mu przydomek”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski często dzieli się z widzami swoimi przeczuciami odnośnie przyszłości Polski i Polaków. Porusza również skomplikowane kwestie polityczne. Z jego usług korzystała policja podczas poszukiwań zagubionych osób. Miał on przewidzieć m.in. konflikt na Ukrainie.

Wieszcz z Człuchowa ma spore grono sympatyków, jednak większość odbiorców traktuje go z przymrużeniem oka. Mężczyzna częściej niż trafne wróżby ma właściwe wnioski na temat otaczającej nas rzeczywistości.

Krzysztof Jackowski mówił ostatnio o prezesie PiS i jego ostatnich obietnicach wyborczych.

– Jarosław rozrzutny. Taki dałbym mu przydomek – powiedział wieszcz.

– Wydawać by się mogło, że miłe jest to, iż rząd daje ludziom jakieś pieniądze. Daje nam te pieniądze, no ale odbiera sobie to w podatkach. Czego można się spodziewać po Jarosławie Kaczyńskim? Niedobrych rzeczy, w mojej ocenie – dodał Krzysztof Jackowski.

Jackowski: Rząd szkodzi ludziom

Jasnowidz słusznie zauważył, że rząd PiS niszczy motywację i przedsiębiorczość Polaków, którym coraz mniej się chce, ponieważ ich praca nie jest nagradzana.

– Ten rząd – wydawać by się mogło – dba o ludzi, rozdając pieniądze. Natomiast ten rząd – ja uważam – szkodzi ludziom właśnie przez to rozdawanie pieniędzy. Dobry rząd to jest taki, który daje ludziom możliwości zarobienia pieniędzy, a nie rozdaje ich własne środki – stwierdził profeta.

– Może Jarosława Kaczyńskiego stać jeszcze na wiele. Jeżeli przedwyborcze sondaże okażą się niezbyt łaskawe dla pana Kaczyńskiego, to pan Kaczyński może się posunąć do zupełnie innych rzeczy, jak tylko rozdawnictwo pieniędzy – zaznaczył.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Konflikt na Ukrainie może trwać przez dekady”. Miedwiediew nie przestaje straszyć

źródło: o2.pl / YouTube

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również