polskaracja.pl: Natalia Janoszek
źródło: Screen z kanału YouTube

Kariera Natalii Janoszek to mit? Dziennikarz Krzysztof Stanowski nie ma wątpliwości

Celebrytka i aktorka Natalia Janoszek została oskarżona o oszustwo. Wokół gwiazdy rozpętała się ostatnio medialna afera. Wszystko przez to, że znalazła się w centrum zainteresowania Krzysztofa Stanowskiego, który w swoim materiale oskarżył ją o zmyślenie całej kariery w Bollywood. Dziennikarz nie przebierał w słowach i był bardzo dosadny.

Nikt jej nie zna. Jedno i drugie opiera się na opowieściach, których nikomu nie chciało się sprawdzić. To najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów. Nikt tak profesjonalnie nie zmyślił samego siebie i tak sukcesywnie brnąc w to kłamstwo, nie doszedł tak daleko, jak Natalia Janoszek – powiedział Stanowski.

Burza wokół Natalii Janoszek

Po tych słowach wokół młodej aktorki rozpętało się prawdziwe piekło.

– Gdybyśmy chcieli przenieść karierę Natalii z Bollywood do Polski, to Natalia byłaby babką potrąconą na pasach w piątym odcinku „W11 Wydział Śledczy” albo byłaby woźną w 14. odcinku paradokumentu „Szkoła” – dodał rozbawiony dziennikarz.

Niektórzy dostrzegli, że po medialnej aferze w opisie kariery Janoszek na Wikipedii niektóre rzeczy uległy zmianie. Poniżej cały odcinek, w którym Stanowski porusza jej kwestię.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koszmarny wypadek na skrzyżowaniu w Warszawie. Nie żyje motocyklista

źródło: bielsk.info / YouTube / pudelek.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również