PiS podbija TikToka - polskaracja.pl
źródło: fot. TikTok

Grupa trzymająca władzę dokonuje inwazji na TikToka. Partia tym oto przekazem chce zawalczyć o młody elektorat

TikTok odgrywa coraz większą rolę w sianiu propagandy. Aplikacja rodem z Chińskiej Republiki Ludowej proponuje przekaz zawężony do proporcji ekranu smartfona i krótkie, aczkolwiek skuteczne komunikaty skierowane do młodzieży.

Potężne narzędzie jakim jest TikTok doceniło PiS. Partyjna demagogia ma trafić do najmłodszych odbiorców i przekonać ich, że partia chce dobra, a opozycja demokratyczna – zła. Grupa trzymająca władzę w tym celu wynajęła ostatnio Karola Zabielskiego, promuje również kanał Okiem Młodych – prowadzony przez partyjną młodzieżówkę i Oskara Szafarowicza, który w wieku 22 lat otrzymał posadę w Krajowym Zasobie Nieruchomości. Teraz kampanię wyborczą na chińskiej platformie rozpoczął eurodeputowany Poręba.

PiS zaczyna kampanię na TikToku

Partia w celu pozyskania młodych wyborców założyła własne, oficjalne konto. Stworzenia jednego z pierwszych nagrań na profilu podjął się europarlamentarzysta Poręba, który tłumaczy, dlaczego pisowcy zdecydowali się zacząć ekspansję na TikToku.

Polityk narzekał, że “media społecznościowe zalane są antypisowskim przekazem”. Poręba wyraził również zawód postawą większej części społeczeństwa, które zamiast docenić wysiłki Partii, wykazuje “olbrzymie niezrozumienie” co do tego, co PiS robi z Polską. Poręba przekonywał, że pisowcy cały czas wygrywają wszystkie wybory, bo dotrzymują obietnic wyborczych. Jednocześnie twierdził, że w latach rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego Polacy zmuszeni byli jechać za chlebem na “zmywak do Londynu”.

– Dlatego tutaj, w tym miejscu, będziemy wam o tym mówić, jak my czujemy Polskę

– zapowiada pisowiec na nagraniu.

– Jak my czujemy polskie sprawy, co chcemy w Polsce zrobić. Tak, żebyście mieli inny punkt widzenia, alternatywny do tego, który wam się próbuje wtłoczyć w głowy, a nie ma nic wspólnego z rzeczywistością

– przekonywał.

ZOBACZ TEŻ: Matecki pokazał, jak bogato i obficie żrą pisowcy. Nie to co Polacy, którzy tyrają na miskę ryżu

@pis_org

PiS wchodzi na Tik Toka – będziemy tu opowiadać Wam o tym jaką Polskę budujemy! #tomaszporęba #prawoisprawiedliwosc #PiS #dlaciebie

♬ original sound – Prawo i Sprawiedliwość

źródło: TikTok

+1
1
+1
0
+1
10
+1
3
+1
0
+1
1
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również