polskaracja.pl: Co dalej z Kołem fortuny?
źródło: Screen z Youtube

Co dalej z “Kołem fortuny?” Norbi komentuje doniesienia o końcu programu

Program “Koło fortuny” cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Jest to niekwestionowany hit Telewizji Polskiej, jeśli chodzi o programy rozrywkowe. Od 2019 roku gospodarzem tego show jest Norbi. Niedawno media obiegły doniesienia o rzekomym zakończeniu programu. Co na to prowadzący?

Norbert Dudziuk, którego najlepiej znamy z piosenki pt. “Kobiety są gorące” żywiołowo wszedł w świat show-biznesu. Rozpoczął, chociażby współpracę z “Fabryką gry” i “Salonem gier”. Największym przełomem była dla niego jednak propozycja zostania gospodarzem programu “Jaka to melodia”, a później “Koło fortuny”.

Koniec “Koła fortuny?”

Ostatnio fani kultowego programu zaniepokoili się rzadszymi występami Norbiego. Sam prowadzący odpowiedział im na kilka pytań. W jednym z ostatnich wywiadów wyjaśnił, że informacje związane z rzekomym końcem produkcji nie są prawdziwe. Powiedział, że nagrania realizowane są z dużym wyprzedzeniem, a on sam jest aktualnie na urlopie.

– Nagraliśmy tych odcinków chyba z milion, więc na razie mamy przerwę. Znaczy tak, jesienią wchodzą oczywiście nowe premierowe odcinki, a my z nagraniami wrócimy tak jak rok temu, za mniej więcej pół roku i będziemy kręcić dalej – zapewnił Norbert Dudziuk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znany aktor szczerze o swoim stanie zdrowia. Wyznał, że zmaga się z poważną chorobą. “Gdzie jest moje miejsce?”

źródło: Radio ZET / plotek.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również