polskaracja.pl: Nie żyje
źródło: pixabay.com

Nie żyje youtuber Rafał Górecki. “Ravgor” odebrał sobie życie, skacząc z 12 piętra

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Rafał Górecki, bloger znany lepiej jako Ravgor. 35-letni mężczyzna był prawdziwą ikoną na YouTube. Od lat bawił widzów i przy okazji edukował ich w kwestii chorób psychicznych.

Rafał Górecki od długiego czasu zmagał się z depresją i dzielnie walczył o poprawę zdrowia. Na swoich filmikach pomimo problemów był ciepły i uśmiechnięty. Jego kanał zebrał 665 tys. subskrybentów. 18 lipca 2023 roku youtuber zdecydował się na ostateczny krok, skacząc z 12 piętra bloku w Tychach. Policja bada okoliczności nieszczęśliwego zajścia.

O śmierci Ravgora poinformował jego brat.

– Z wielką przykrością informuję, że mój brat Rafał zmarł dzisiaj po południu. Jak pewnie większość z Was wie, przez ponad połowę swojego życia, dzielnie i otwarcie walczył. Niestety pomimo opieki rodziny, wielu prób leczenia oraz terapii, przegrał z chorobą. Datę i miejsce pogrzebu przekażemy wkrótce – czytamy na Facebooku.

Znajdujesz się w trudnej sytuacji?

– Telefon interwencyjny dla osób w trudnej sytuacji życiowej Kryzysowy Telefon Zaufania – wsparcie psychologiczne: 116 123 czynny codziennie od 14.00 do 22.00
– Całodobowe centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym: 800 70 22 22
– Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
– Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej zadzwoń pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Katastrofa lotnicza w Chrcynnie. Na nagraniu widać moment upadku samolotu

źródło: plotek.pl / pudelek.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Udostępnij:

Zobacz również