polskaracja.pl: Członek delegacji Bidena zleciał z kilku metrów
źródło: Screen z Twittera

Bolesny upadek członka delegacji prezydenta Bidena. Zleciał ze schodów z kilku metrów

Wizyta prezydenta Joe Bidena w Polsce odbiła się szerokim echem w mediach. Wielu uważa, że była to historyczna chwila, która zmieni w przyszłości na lepsze. Samolot, którym przyleciał polityk, wylądował na warszawskim Okęciu.

Niestety, jak to w życiu bywa, nie obyło się bez wpadki. Sieć obiegło nagranie, na którym widać, jak członek delegacji amerykańskiego prezydenta spada ze schodów podstawionych pod Air Force One. Wszyscy świadkowie zdarzenia błyskawicznie rzucili mu się na pomoc.

Bolesny upadek jednego z pracowników

Problemów ze schodzeniem i poruszaniem się można było prędzej spodziewać się po Joe Bidenie. Tym razem wszystko poszło jednak gładko. Upadek dotyczył bowiem jednego z pracowników prezydenta USA. Mężczyzna w trakcie wychodzenia na płytę lotniska ześlizgnął się i spadł ze schodków.

Na początku internauci sądzili, że wypadek zaliczył sam Biden, szybko jednak okazało się, że chodzi o kogoś innego. Amerykański prezydent poradził sobie z przeszkodami i wsiadł do specjalnie podstawionego samochodu, by udać się nim do hotelu. Wcześniej polityk przebywał w Kijowie, gdzie spotkał się m.in. z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wizyta Joe Bidena w Polsce. Ekspertka od mowy ciała oceniła wystąpienie polityka

źródło: Twitter / Fakt.pl / Onet

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Udostępnij:

Zobacz również