polskaracja.pl: Szpital
źródło: pixabay.com

Znana aktorka trafiła do szpitala psychiatrycznego. Chodziła nago po ulicy

Amanda Bynes w młodym wieku stała się rozpoznawalną aktorką i prawdziwą gwiazdą Hollywood. Najlepiej kojarzymy ją z produkcji: “Ona to on”, “Czego pragnie dziewczyna” i “Lakier do włosów”. Niestety nie da się ukryć, że sława odbiła się na niej w negatywny sposób. W wieku 27 lat zdiagnozowano u niej bowiem schizofrenię i chorobę afektywną dwubiegunową.

Teraz okazuje się, że stan Amandy Bynes pogorszył się jeszcze bardziej. Aktorka po tym, jak znaleziono ją nagą na ulicy, trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Zagraniczne media podają, że Amanda chodziła nago ulicami Los Angeles. Ponadto weszła do czyjegoś auta i próbowała dodzwonić się na policję. Nie jest wykluczone, że gwiazda po tym, jak trafiła do szpitala psychiatrycznego pozostanie w nim nieco dłużej.

Bynes przestała brać lekarstwa

Paul Michael, były partner aktorki w rozmowie z Page Six przyznał, że przestała ona ostatnio brać swoje lekarstwa, co wpłynęło znacząco na jej samopoczucie.

– Odstawiła leki i nadal ich nie bierze. Jest dzika – powiedział Paul Michael.

To nie pierwszy raz, kiedy Bynes znalazła się w szpitalu psychiatrycznym. W 2013 roku doszło do groźnego incydentu z jej udziałem. Wówczas dopuściła się podpalenia na podjeździe rezydencji przypadkowego mieszkańca Thousand Oaks. W wyniku nieuwagi sama doprowadziła do własnego uszczerbku na zdrowiu, gdyż ogień zajął jej nogę. Amanda Bynes przebywała pod przymusową opieką matki przez 9 lat. Gwiazda Disneya aktualnie nie utrzymuje kontaktów z rodziną i zajmuje się własnym życiem. Wiadomo, że uczęszcza na zajęcia z kosmetologii i pomimo problemów emocjonalnych stara się funkcjonować normalnie. Najbliżsi Amandy mają nadzieję, że tego typu incydent więcej się nie powtórzy.

– W ciągu ostatnich kilku lat ciężko pracowałam, aby poprawić mój stan zdrowia, móc żyć i pracować niezależnie. Jestem podekscytowana nadchodzącymi przedsięwzięciami – wyznała niedawno Bynes.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kukiz wystartuje z list PiS? Rzecznik Partii odpowiedział

źródło: wp.pl / pudelek.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również