Roman Giertych - polskaracja.pl
źródło: fot. Facebook/Roman Giertych

Roman Giertych namawia Polaków, by ci masowo zablokowali hejtera Mateckiego za jego ostatnie wyczyny

Mecenas Roman Giertych wyszedł na Twitterze z propozycją, aby masowo blokować hejtera Mateckiego. Troll grupy trzymającej władzę z parasolem ochronnym ziobrystów miał brać czynny udział w nagonce na posłankę Filiks.

Roman Giertych nie ukrywa, że internetowa aktywność Mateckiego jest szkodliwa i krzywdząca dla wszystkich tych, którzy nie utożsamiają się z grupą trzymającą władzę.

– W związku z ostatnią działalnością pana Dariusza Mateckiego wobec pani poseł Filiks postanowiłem zablokować tego hejtera. Wszystkich również do tego zachęcam

– napisał na Twitterze mecenas związany z opozycją demokratyczną.

Roman Giertych wprost o Mateckim

Wpis legendarnego prawnika spotkał się z błyskawiczną reakcją trolla ziobrystów.

– Ty się Roman Giertych nie bój, nie mdlej – tylko podaj mi swój włoski adres, nie wstrzymuj w ten sposób naszego spotkania przed polskim sądem. Taki kozak władający całym opozycyjnym Internetem, a ucieka przed skromnym radnym

– uderzył w mecenasa.

Za współudział powinien być ostracyzm – tego zdania są również internauci. Niektórzy jednak idą o krok dalej i wskazują, że pisowiec powinien zostać skazany za wieloletnią działalność hejterską:

– Nie zesraj się gnido. Będziesz beczał po wyroku, jak Wąsik. Z tą różnicą, że dostaniesz więcej niż 3 lata i nikt cię nie ułaskawi. Masz krew na rękach.

ZOBACZ TEŻ: Henryk Kowalczyk narobił smrodu i zapłacił głową za to, co zrobił z rolnictwem w Polsce

Zobaczymy gdzie ty będziesz uciekał, jak zmieni się władza i parasol Ziobry już cię nie ochroni. Tego samego Ziobry, który włada całą partyjną prokuraturą, a i tak nie może dorwać jednego mecenasa.

Matecki, życzę ci doborowego towarzystwa w celi,takiego, które bardzo nie lubi krzywdzicieli dzieci,psychicznych sadystów i ścierwojadów. Udanego pożycia kanalio.

I pisze to troll, który banuje hurtowo tych co mają mu kilka prawd do napisania. Miękiszon jak cała wasza zgraja.

– możemy przeczytać w komentarzach.

źródło: Twitter

+1
5
+1
6
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również