Jakubiak obraża internautów polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/marekjakubiak

Polityk i kandydat PiS Marek Jakubiak obraża wyborców: “Ty gnoju, to piwo robią dziesiątki ludzi z różnymi poglądami”

Były poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak pochwalił się, że wystartuje w wyborach z list Partii z okręgu warszawskiego. Co więcej, Wirtualna Polska podaje, że może pojawić się nawet w pierwszej dziesiątce. Wraz ze startem w wyborach w sieci rozpoczął się bojkot browaru należącego do polityka. Zmasowany atak na Browary Regionalne Jakubiak rozpoczął prawdziwą burzę, w której wziął udział sam właściciel zakładu.

– Jeszcze nie wiem, z którego miejsca będę startował. Czy to będzie piąte albo ósme miejsce? Możliwe. Kiedyś obiecano mi czwarte, ale jak będzie nie mam pojęcia. Sam jestem w szoku, że jeszcze nie wiem, który będę na liście. Mój start z list PiS negocjował Paweł Kukiz. Nie prowadziłem negocjacji i nie interesowałem się sprawą. Od początku za pomysłem mojego startu stał Paweł Kukiz

– skomentował Jakubiak.

Browary Regionalne Jakubiak zajmują się produkcją popularnego piwa Ciechan. Na wieść o starcie właściciela browaru razem z PiS rozpoczął się bojkot całej firmy. Na falę hejtu polityk Partii szybko odpowiedział… też hejtem.

– Ty gnoju to piwo robią dziesiątki ludzi z różnymi poglądami, bo nie pytam o nie. Pij sobie jakie chcesz, ale nie dziel polskiego przemysłu

– odpowiedział.

Twój wujek po 5 Ciechanach

Jedna z użytkowniczek serwisu X (dawniej Twitter) skomentowała, że zwrot “ty gnoju” nie przystoi osobie publicznej.

– Ty gnoju to piwo robią dziesiątki ludzi z różnymi poglądami, bo nie pytam o nie. Pij sobie jakie chcesz, ale nie dziel polskiego przemysłu”

– napisał w odpowiedzi Jakubiak.

źródło: Donald.pl

+1
2
+1
0
+1
9
+1
0
+1
5
+1
2
Udostępnij:

Autor

Piotr Ratajczyk

Regionalista i gęboznawca. Jak mu dadzą, to zje. Średnia propaganda, średnia kuchnia, średni film.

Zobacz również