polskaracja.pl policjant
źródło: | Fot. Pixabay

Sosnowiec: Wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Z kamienicy oderwał się balkon

W Sosnowcu doszło do niespodziewanej tragedii. Ze starej kamienicy oderwał się balkon. Pech chciał, że stały na nim dwie osoby – kobieta i mężczyzna w średnim wieku.

W wyniku zawalenia się balkonu na jednej z kamienic śmierć poniosła kobieta, o której życie walczono w szpitalu. Mężczyzna w ciężkim stanie wciąż pozostaje pod opieką lekarzy.

Z budynku oderwał się balkon

Do zdarzenia doszło po godzinie szóstej na skrzyżowaniu ulicy Krzywej i Czystej. W pewnej chwili rozległ się potężny hałas. Świadkowie zobaczyli, że zawalił się balkon ze stojącym na nim małżeństwem. Służby niezwłocznie zdecydowały o ewakuacji 21 mieszkańców kamienicy. Przewieziono ich w bezpieczne miejsce i zapewniono wyżywienie. Budynek będzie teraz sprawdzany przez inspektora budowlanego.

– Poszkodowana kobieta natychmiast trafiła na blok operacyjny, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Ranny mężczyzna ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego trafi na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Ma liczne złamania. Jest wydolny krążeniowo, ale niewydolny oddechowo, został zaintubowany – powiedział rzecznik Szpitala Św. Barbary Tomasz Świerkot.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewandowski ostro o PZPN. “Na pewnych stanowiskach trzeba oczekiwać i wymagać klasy”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewandowski ostro o PZPN. “Na pewnych stanowiskach trzeba oczekiwać i wymagać klasy”

źródło: RMF FM / se.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również