polskaracja.pl: Nie żyje Mateusz Murański
źródło: Screen z kanału YouTube

Nie żyje aktor Mateusz Murański. Był również gwiazdą FAME MMA i High League

“Super Express” poinformował o śmierci Mateusza Murańskiego – polskiego aktora i zawodnika MMA. Gazeta zwróciła się ws. informacji dotyczących zawodnika do prokuratury okręgowej w Gdańsku. Ta potwierdziła przykre doniesienia.

– O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – przekazała rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk.

Mateusz Murański nie żyje

Mateusz Murański urodził się w 1994 r. Rozpoznawalność przyniósł mu konflikt z byłym przyjacielem – Arkadiuszem Tańculą. Nieporozumienie doprowadziło do walki na gali Fame MMA 10 w maju 2021 r. Murański dotrwał do końca spotkania, jednak ostatecznie je przegrał. Na galach freak-fightowych pojawiał się również ojciec Mateusza- Jacek Murański.

Aktor wystąpił w znanych filmach i serialach m.in. w serialu “Lombard”, czy “Życie pod zastaw”. Widzieliśmy go także w filmie “IO”, który nominowano ostatnio do Oscara.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: “Dobra robota, panie Obajtek”. Żenująca ustawka TVP [WIDEO]

źródło: sport.pl / Twitter , wp.sportowefakty

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również