polskaracja.pl: Miedwiediew
źródło: Wikipedia - Kremlin.ru/ CC BY-SA 4.0

“Nie pozostaną nam żadne, nawet moralne, ograniczenia… “. Miedwiediew zapowiada radykalne kroki

Były prezydent i premier Rosji Dmitrij Miedwiediew opublikował kolejny wpis na Telegramie. W mocnych słowach zapowiedział, że już niedługo wprowadzone zostaną radykalne “cięcia”.

Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami w sieci. Zwykle nie przebiera w słowach i używa wielu wulgaryzmów, obrażając Ukrainę i kraje NATO.

– Nie pozostaną nam żadne, nawet moralne, ograniczenia, aby powstrzymać się od niszczenia połączeń kablowych na dnie oceanu naszych wrogów – napisał Rosjanin.

Miedwiediew nie zamierza się patyczkować

Tym razem Miedwiediew zapowiedział “cięcie” instalacji kabli przebiegających na dnie oceanu. Czemu miałoby to służyć? Przede wszystkim zerwaniu komunikacji międzynarodowej.

– Nie pozostaną nam żadne, nawet moralne, ograniczenia, aby powstrzymać się od niszczenia połączeń kablowych na dnie oceanu naszych wrogów – napisał były prezydent Rosji.

Ponadto przypomniał słowa Władimira Putina, który określił kraje wspierające Ukrainę “wrogiem”. Wspominał również o “potrzebie utworzenia strefy zdemilitaryzowanej (sanitarnej) dla bezpieczeństwa naszego kraju”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Donald Trump oficjalnie aresztowany. Padły oskarżenia o przestępstwa federalne

źródło: Telegram

+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również