polskaracja.pl: Justyna Kowalczyk
źródło: CC BY 2.0, flickr, Piotr Drabik

“Genów nie oszukasz”. Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała wzruszającą fotografię

Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała wpis w mediach społecznościowych. Dołączyła do niego wzruszające zdjęcie przedstawiające jej synka Hugo.

Była biegaczka narciarska przeżyła ostatnio wielką tragedię. Kacper Tekieli, jej mąż zginął prawie miesiąc temu, spadając w przepaść razem z lawiną. Miało to miejsce podczas próby zdobycia czterotysięcznika w szwajcarskich Alpach. Niestety pomimo szybkiej akcji poszukiwawczej, mężczyzny nie udało się uratować.

Teraz Justyna Kowalczyk-Tekieli został wdową i samotnie wychowuje synka Hugo. Pomimo ogromnego smutku w sercu stara się nie załamywać i żyć normalnie. Ma przecież dla kogo.

Wzruszająca fotografia

Na nowym zdjęciu opublikowanym przez biegaczkę widać, jak mały chłopiec chodzi po skałach w czasie wycieczki do Grecji. Justyna podpisała fotografię słowami: “Genów nie oszukasz”. Stanowią one odniesienie do pasji zarówno Justyny Kowalczyk, jak i zmarłego Kacpra Tekielego. Małżeństwo uwielbiało wspólne wędrówki po górach, a teraz wydaje się, że ich pociecha podąża tymi samymi śladami.

Sportsmenka nie dała możliwości skomentowania zamieszczonego zdjęcia, widać jednak, że zebrało kilkanaście tysięcy reakcji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: “Nie pozostaną nam żadne, nawet moralne, ograniczenia… “. Miedwiediew zapowiada radykalne kroki

źródło: Facebook

+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również