polskaracja.pl: Mocne słowa Bosaka
źródło: Screen z Twittera

Mocne słowa posła Bosaka. Nie zostawił suchej nitki na rządzących. “Nasi wyborcy nie chcą już tego słuchać”

Mocne słowa posła Krzysztofa Bosaka. Narodowiec był jednym z gości w programie “Śniadanie Rymanowskiego”. Polityk przypomniał, że Konfederacja wstawia się za polskimi rolnikami i walczy o ich prawa. Ponadto uświadomił, że polityka nie składa się jedynie z PiS-u i Koalicji Obywatelskiej. Istnieją również inne ugrupowania, które są często pomijane.

– Polska polityka składa się także z Polski 2050, także z Lewicy, także z PSL i także z Konfederacji. I my też wykonujemy różne gesty, które zasługują moim zdaniem na komentarz. To, że musimy stale komentować gesty Tuska, Kaczyńskiego albo Morawieckiego, to jest męczące dla naszych wyborców. Nasi wyborcy nie chcą już tego słuchać – skwitował Krzysztof Bosak.

Przedstawiciel Konfederacji wypunktował ostatnie starania swojego ugrupowania, szczególnie podkreślając wagę pomocy udzielonej polskim rolników. W tym miejscu wspomniał o spotkaniach, które miały miejsce w Kielcach, czy Medyce.

Branże dobijane polityką rządu

– To są branże, które są dobijane polityką rządu i dla ludzi, którzy w tych branżach albo są zatrudnieni, albo prowadzą działalność gospodarczą, sto razy ważniejsze są błędy polityki rządu albo zamierzone otwarcie polityki Polski na kapitał białoruski, który w branży transportowej w tej chwili niszczy polskie firmy. To jest dla nich sto razy ważniejsze niż to, czy Morawiecki spiera się z Tuskiem – podkreślił prawicowy poseł.

Narodowiec nie przebierając w słowach, podsumował, że zażarty konflikt, jaki tli się od lat między Morawieckim, a Tuskiem przypomina “spór dwóch milionerów”.

– Eurokraty i bankowca, byłego premiera i jego byłego doradcy i oni by chcieli koncentrować całą uwagę opinii publicznej na sobie, żeby naszą uwagę odwrócić od inflacji, żeby naszą uwagę odwrócić od tego, że Platforma i PiS zgadzają się w niszczeniu polskiego społeczeństwa i polskiej gospodarki poprzez wdrażanie w Polsce regulacji unijnych – podsumował.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prowadzący nie wytrzymał i zakończył program. Wściekła awantura w TVN24

źródło: Twitter / Śniadanie Rymanowskiego

+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również