polskaracja.pl: Wściekła awantura w TVN24
źródło: Screen z Twittera

Prowadzący nie wytrzymał i zakończył program. Wściekła awantura w TVN24

Prowadzący program “Kawa na ławę” Konrad Piasecki po tym, jak nie mógł zapanować nad atmosferą w studio, zmuszony był zakończyć program.

– Drodzy państwo, przerwijcie na moment swoją dyskusję dlatego, że taki sposób jej prowadzenia nie prowadzi do niczego. Powiedziałbym, że wystawia wam kompromitujące świadectwo i tym stwierdzeniem skończę ten program – mówił zniecierpliwiony dziennikarz.

W rozmowie brali udział: Cezary Tomczyk z PO, Magdalena Biejat z Lewicy, Krzysztof Hetman z PSL, Joanna Mucha z Polski 2050 oraz Andrzej Dera i Artur Soboń z PiS-u.

Goście rozmawiali na bieżące istotne tematy, chociażby te dotyczące inflacji, afery związanej z NCBiR, jak również jesiennych wyborów parlamentarnych. W czasie spotkania nie zabrakło gorących emocji. Sam prowadzący szybko stracił cierpliwość.

Piasecki musiał zakończyć program

– Nie ma żadnej opinii ekonomisty, która mówi o tym, że inflacja będzie rosła – zaczął Artur Soboń z PiS. Szybko przerwali mu politycy opozycji, którzy uderzyli w obóz rządzący, mówiąc, że ten zwyczajnie “nie robi nic, by walczyć z inflacją”.

– Nie dość, że nie pomagacie Polakom, to łupicie ich na stacjach benzynowych – zauważył poseł Tomczyk. Wówczas atmosfera rozgorzała jeszcze bardziej. W dodatku na nic zdały się prośby prowadzącego, który nie był w stanie uciszyć gości.

– Drodzy państwo wprowadzamy nową zasadę w tym momencie. Wszyscy poza osobą, która mówi, mają wyciszone mikrofony – mówił prowadzący.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Popularny zawodnik stracił przytomność na High League. Kibice przeżyli chwile grozy

źródło: Twitter / wp.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również