polskaracja.pl: Kadyrow
źródło: SKFO.gov.ru, CC BY-SA 4.0, /Wikimedia

Kadyrow jest ciężko chory? Pojawiły się sensacyjne doniesienia ws. jego stanu zdrowia

Jak donosi niemiecki dziennik “Bild”, bliski sojusznik prezydenta Rosji Ramzan Kadyrow zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Informuje się, że polityk ma cierpieć z powodu choroby nerek i coraz bardziej puchnąć.

Tymczasem Leonid Nevzlin, rosyjski opozycjonista przekazał, że przyczyną choroby ma być otrucie. Nie da się ukryć, że Kadyrow przybrał ostatnio na wadze i wygląda na opuchniętego.

“Bild” powołując się na informacje kazachskiego dziennikarza Kazamata Maitanowa, przekazał, że Kadyrow ściągnął do Czeczenii lekarza ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ponieważ rosyjskim medykom już nie ufa.

Do lidera Czeczenów miał udać się dr Yassin Ibrahim M. El-Shahat, który jest nefrologiem. Kadyrow od pewnego czasu pojawia się na rosyjskich materiałach propagandowych, co ma być zasługą używek, a nie dobrego stanu zdrowia. Z doniesieniami niemieckiego dziennika zgodził się rosyjski opozycjonista Leonid Nevzlin. Były oligarcha przyznał, że Ramzan Kadyrow cierpi z powodu choroby nerek i dlatego nie było go na przemówieniu Putina przed Zgromadzeniem Federalnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Burza wokół Roberta Lewandowskiego. Pojawiły się sensacyjne doniesienia ws. transferu piłkarza

źródło: Polsat News / wp.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również