Joe Biden - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/The Late Late Show with James Corden

Joe Biden spotka się w Polsce z kimś, kto umie mówić po angielsku

Joe Biden odbędzie dzisiaj spotkanie z prezydentem Rafałem Trzaskowskim. Obaj politycy z pewnością będą mieli wiele tematów do obgadania, na co uwagę zwrócił dziennikarz Tomasz Lis.

Joe Biden będzie się co prawda widział z Dudą, lecz wielu komentatorów ma wątpliwości co do tego, czy rozmowa będzie konkretna i merytoryczna. Po blisko ośmiu latach prezydentury Dudy, jego umiejętność władania językiem angielskim choćby w stopniu komunikatywnym nadal pozostawia wiele do życzenia.

Joe Biden będzie rozmawiał z Rafałem Trzaskowskim

– Prezydent Biden spotka się w Warszawie z prezydentem Trzaskowskim. Dobrze, że będzie miał w Warszawie okazję porozmawiać z kimś kto naprawdę mówi po angielsku

– zakpił z Dudy Tomasz Lis na Twitterze.

Ceremonia oficjalnego powitania prezydenta USA rozpocznie się o godzinie 12:50 na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego. Po 13 Joe Biden zobaczy się z Dudą. Potem będzie rozmawiał z włodarzem stolicy.

ZOBACZ TEŻ: Fatalny sondaż dla pisowców: Grupa trzymająca władzę tak nisko jeszcze nie była. Nieciekawe wieści dla Hołowni

źródło: Twitter

+1
7
+1
22
+1
5
+1
2
+1
1
+1
2
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również