Grodzki wystąpi z orędziem w TVP polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/SenatRzeczpospolitejPolskiej

Orędzie marszałka Grodzkiego musiało zostać wyemitowane w TVP

Afera wizowa nabiera tempa. W celu szerszego informowania Polaków o bandyckich poczynaniach PiS, marszałek Senatu Tomasz Grodzki wystąpił z orędziem. TVP, które do tej pory milczało o aferze, zostało zobowiązane prawnie do emisji kilku minut prawdy o nielegalnym przerzucie imigrantów na niespotykana dotąd skalę.

Marszałek Senatu uważa, że jest to jedyny sposób, aby prawda o aferze wizowej PiS trafiła do najtwardszego elektoratu, czyli widzów TVP. Emisja orędzia odbyła się w piątek zaraz po Wiadomościach o godzinie 19.30.

– To jest jedyna droga, by prawda na temat afery wizowej mogła dotrzeć do wszystkich Polaków, dlatego marszałek zdecydował się skorzystać ze swojego uprawnienia i wygłosić orędzie

– mówił dla WP anonimowy informator.

W rządzie wrze

Ministerstwo Spraw Zagranicznych przekazało, że minister Zbigniew Rau zwolnił ze stanowiska i rozwiązał umowę o pracę z dyrektorem Biura Prawnego i Zarządzania Zgodnością MSZ Jakubem Osajdą. Zapowiedziano także organizację “nadzwyczajnej kontroli audytu w Departamencie Konsularnym Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz wszystkich placówkach konsularnych RP”.

źródło: Donald.pl

+1
9
+1
5
+1
4
+1
1
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Piotr Ratajczyk

Regionalista i gęboznawca. Jak mu dadzą, to zje. Średnia propaganda, średnia kuchnia, średni film.

Zobacz również