fatalny sondaż dla pisowców - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/oko.press

Fatalny sondaż dla pisowców: Grupa trzymająca władzę tak nisko jeszcze nie była. Nieciekawe wieści dla Hołowni

Najnowszy sondaż firmy United Surveys dla Wirtualnej Polski nie daje pisowcom jakichkolwiek szans na samodzielne rządy. Poparcie dla Partii utrzymuje się bowiem na poziomie 33,6 procent.

To kolejny sondaż, który nie wróży Kaczyńskiemu i jego współpracownikom trzeciej kadencji rządów. Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, poparcie 33,6 procent przełożyłoby się na 195 miejsc w ławach poselskich. Tym samym pisowcom brakuje 36 mandatów, a mówimy o scenariuszu, w którym ziobryści startują z list PiS.

Sondaż: Duży spadek ruchu Hołowni

Respondenci badania United Surveys na drugim miejscu rankingu poparcia wskazali Koalicję Obywatelską (27,2 procent), która w takim wariancie wprowadziłaby do Sejmu 154 posłów. Trzecie miejsce przypadło Lewicy (8,7 procent), która otrzymałaby 35 mandatów.

Dużo niższą liczbą wskazań zaskoczyła PL2050 Hołowni. Ruch niedoszłego kaznodziei i zwolennika likwidacji gotówki otrzymał tylko 7,5 procent głosów i wprowadziłby 27 posłów. Piąte miejsce zajęło PSL (7 procent i 24 posłów). Stawkę zamyka Konfederacja, na którą głosować chce 6,9 procent ankietowanych. Taki wynik oznaczałby również 24 parlamentarzystów.

ZOBACZ TEŻ: Przegrany Bąkiewicz straszy byłych kolegów prokuraturą. Internauci zwyzywali go od “sprzedajnej pisowskiej kurtyzany”

źródło: Wirtualna Polska

+1
3
+1
6
+1
11
+1
0
+1
1
+1
5
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również