polskaracja.pl: Elon Musk
źródło: CC BY 2.0, flickr.com

Elon Musk ujawnił, co zjada codziennie na śniadanie. Jego post wyświetlono ponad 11 mln razy

Elon Musk często udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio oświadczył, że wolałby “jeść smaczne jedzenie i żyć krócej”. Słowa te stanowiły odpowiedź na tweet Petera Diamandisa, który jest lekarzem i prezesem organizacji non-profit XPRIZE.

Peter Dimandis opublikował na Twitterze post, w którym napisał: “Cukier to trucizna”, na co miliarder odpisał: “Codziennie rano jem pączka. Nadal żyję”.

Odpowiedź szefa Tesli wyświetlono ponad 11 mln razy. Na tym jednak nie koniec dyskusji. Lekarz wówczas próbował go uświadomić: “Dobrze Elon, pozwól, że będę bardziej precyzyjny. Cukier to powolna trucizna” – dodał.

Elon Musk o jedzeniu pączków

Wyznanie miliardera nie powinno nikogo dziwić, już wcześniej bowiem twierdził, że woli korzystać z życia i spożywać smaczne jedzenie. Nawet jeżeli miałoby się to wiązać z krótszym życiem. Dodatkowo przyznał, że gdyby tylko mógł, to wcale nie uprawiałby sportu, jednak to robi.

Były prezydent Donald Trump również nie kryje się ze swoim umiłowaniem do fast foodów, szczególnie tych pochodzących z restauracji McDonald’s. Podobnie jest w przypadku byłej przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi, która przyznała, że jej dieta składa się głównie z czekolady, makaronu i hot dogów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Janusz Korwin-Mikke przeszedł operację plastyczną? Zaskakujące nagranie

źródło: businessinsider.com.pl / twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również