polskaracja.pl: "Dzień Dobry TVN"
źródło: CC BY-SA 4.0, Serecki

“Dzień Dobry TVN”. Kto zastąpi znanych prezenterów? Pojawiły się nieoficjalne doniesienia

W czerwcu media obiegła informacja o odejściu z “Dzień Dobry TVN” kilku znanych prezenterów. Teraz trwają spekulacje, kto mógłby ich zastąpić.

Najnowsze doniesienia “Super Expressu” sugerują głównie trzy nazwiska. Dla niektórych widzów to może być pewne zaskoczenie.

W wyniku niedawnych zmian w stacji TVN pracę stracili: Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Sołtysik, Agnieszka Woźniak-Starak.

Kto zastąpi prezenterów “Dzień Dobry TVN”?

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że nowi prezenterzy to nie są całkowicie anonimowe osoby dla publiczności. Jak podaje “Super Express” już niedługo w popularnej śniadaniówce możemy zobaczyć: Dorotę Szelągowską, Martynę Wojciechowską i Katarzynę Bosacką.

– Chcemy zatrudnić prowadzące, które cieszą się sympatią widzów i które są blisko ludzi – przekazał informator z TVN se.pl.

Tymczasem głos w sprawie zabrała dekoratorka wnętrz Dorota Szelągowska, która ucięła wszelkie spekulacje w temacie.

-Wyssane z palca, że bardziej nie można. Właśnie się dowiedziałam z waszej strony o tym. Mało jest w życiu rzeczy tak pewnych jak to, że nie będę prowadzić “Dzień Dobry TVN” – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem Szelągowska.

A co na to Martyna Wojciechowska? Znana podróżniczka w przeciwieństwie do Doroty jest nastawiona do całej sprawy bardziej optymistycznie.

-Słyszeliście już? W mediach piszą, że mam zostać jedną z osób prowadzących “Dzień Dobry TVN”. Co Wy na to? Oglądalibyście? Mogłabym wreszcie zaszaleć z modnymi stylizacjami, no i w ogóle wyglądać bardziej stylowo! – napisała na Instagramie Wojciechowska.

Szczerym komentarzem podzieliła się także Katarzyna Bosacka, która zasłynęła z takich programów, jak “Wiem, co jem”.

-Tak, to prawda! Wracam do telewizji na dużą antenę! Bardzo się cieszę, bo wiem, że wiele osób na to czekało. Na razie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem jedno: to będzie ekscytujące, dziennikarskie zajęcie. Trzymajcie kciuki! – zwróciła się do fanów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gorące wieści z granicy polsko-białoruskiej. Są doniesienia o kolejnych incydentach

źródło: se.pl / Pudelek.pl / Radio ZET

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również