polskaracja.pl tvn
źródło: Wikipedia/TVN S.A. - tvn.pl

Ważne zmiany w TVN. Odchodzi kilku ważnych prezenterów. “Zaczyna się robić jak w Polsacie”

Ważne i niespodziewane zmiany w “Dzień dobry TVN”. Media obiegła informacja o odejściu pięciu prezenterów: Anny Kalczyńskiej, Andrzeja Sołtysika, Małgorzaty Ohme, Agnieszki Woźniak-Starak i Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Wiadomo, że dziennikarze pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

W “Dzień dobry TVN” nie będzie już tak samo

– Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem – czytamy na Instagramie.

Okazuje się, że Agnieszka Woźniak-Starak wejdzie w zupełnie nowy projekt, który zostanie jej wkrótce przydzielony. Głos w sprawie zabrała Anna Kalczyńska, która najwyraźniej cieszy się z wprowadzonych zmian.

-Och, jaka wolność! Po ośmiu latach odchodzę z programu, któremu dałam wszystko, co mogłam. Ustawianie życia pod grafik, nagłe zastępstwa, moja twarz, kilka razy poobijana… i dziś jest TEN dzień, kiedy oddycham głęboko. Do zobaczenia! – komentuje zmiany Anna Kalczyńska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prigożyn atakuje Putina. Wagnerowcy coraz bliżej Moskwy

źródło: Dzień dobry TVN / money.pl

+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również