polskaracja.pl tvn
źródło: Wikipedia/TVN S.A. - tvn.pl

TVN ukarany. Chodzi o nadmierne lokowanie produktu

Przewodniczący KRRiT Maciej Świrski zdecydował o nałożeniu kary na Spółkę TVN S.A. Chodzi o nadmierne lokowanie produktu. Firma będzie musiała teraz zapłacić kwotę 70 tys. zł. O szczegółach poinformował rzecznik prasowy KRRiT Teresa Brykczyńska.

Przekazała ona, że “kara została nałożona w związku naruszeniem przez Nadawcę art. 17a ust.5 pkt 1 ustawy o radiofonii i telewizji, poprzez nadmierne eksponowanie lokowanego produktu podczas rozmowy przeprowadzonej w trakcie cyklicznej imprezy plenerowej pn. “Projekt Plaża”.

– Materiał został wyemitowany w dniu 14 sierpnia 2022 r. w programie “TVN” w ramach audycji Dzień dobry wakacje – poinformowano.

Zamieszanie w TVN

W stacji TVN nie brakuje ostatnio wielu emocji. Przykładem jest fala zwolnień znanych prezenterów i dziennikarzy występujących w “Dzień Dobry TVN”.

Na dniach media obiegła informacja o odejściu pięciu prezenterów: Anny Kalczyńskiej, Andrzeja Sołtysika, Małgorzaty Ohme, Agnieszki Woźniak-Starak i Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Wiadomo, że dziennikarze pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kadyrow podsumował bunt Prigożyna. “Myślałem, że niektórym ludziom można zaufać”

źródło: Bankier.pl / Interia.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również