polskaracja.pl pawłowicz
źródło: Krystyna Pawłowicz | Fot. YT - Onet News

“Bydlaku buraczany”. Pawłowicz oburzona z powodu grafiki opublikowanej przez internautę

Krystyna Pawłowicz słynie z zamiłowania do ostrych słów i chętnie angażuje się w przepychanki słowne w mediach społecznościowych. Nierzadko zdarza jej się nawet formułować egzotyczne wyzwiska pod adresem swoich adwersarzy, którymi z reguły są przeciwnicy polityczni PiS. Tym razem oberwało się internaucie, który pod profilem Pawłowicz zamieścił grafikę z informacją na temat przeszłości jej ojca.

Kim jest Pawłowicz? Córka instruktora propagandy PZPR, skazanego w roku 1950 za defraudacje na lata więzienia” – czytamy na grafice, która tak zdenerwowała byłą posłankę PiS.

Pawłowicz: “Może kiedyś cię dorwę”

Ta nie pozostała dłużna internaucie i odpłaciła mu serią wyzwisk:

Brejzowy bydlaku, twoje szczęście tchórzu, że się schowałeś za napisem.. Bydlaku buraczany.. Może kiedyś cię dorwę..” – odgrażała się.

Przypomnijmy, że Krystyna Pawłowicz w 2019 roku została głosami posłów PiS wybrana na stanowisko sędziego Trybunału Konstytucyjnego (TK). Ten fakt podkreślali działacze opozycji i internauci wskazujący, że zachowanie Pawłowicz nie przystoi sędziemu TK.

Odnosząc się do słów sędzi, były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski zapytał internautów o “wiarygodną hipotezę”, dlaczego PiS “wydaje się przyciągać większą proporcję osób niezrównoważonych”.

Czy trzeba czegoś więcej, by udowodnić tezę o upadku państwa czasów J. Kaczyńskiego?” – pytał poseł KO Marcin Kierwiński.

Była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, stwierdziła, że “aż trudno uwierzyć”, że wypowiedź byłej posłanki partii Jarosława Kaczyńskiego “to nie fałszywka”.

Haniu, a co ty byś powiedziała gdyby jakiś bydlak tak napisał o twoim Ojcu? Wiem, wszyscy tam u siebie chronicie taką łobuzerkę, choćby krzywdziła też waszych najbliższych” – odpowiedziała sędzia TK.

CZYTAJ TEŻ: Mazurek wyrzucony z państwowego radia. “Pie****cie się”

Źrodło: TT

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Rainer Zybura

Pasjonat wojskowości oraz historii najnowszej Europy i Chin. Najczęściej rozpisuję się tutaj na temat afer i nadużyć grupy trzymającej władzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − dwa =

Zobacz również