polskaracja.pl bosak zet
źródło: Krzysztof Bosak | Fot. Radio ZET

Bąkiewicz bronił Bosaka, ale zebrał jeszcze większe baty niż instruktor windsurfingu z Chorwacji

Krzysztof Bosak gościł ostatnio na antenie Radia ZET. Prowadząca audycję Beata Lubecka nie szczędziła liderowi Konfederacji niewygodnych pytań. Największym zainteresowaniem słuchaczy cieszyły się pytania o doświadczenie zawodowe w pracach fizycznych posła Konfederacji. W obronie honoru Bosaka i dobrego imienia instruktorów windsurfingu stanął… Bąkiewicz.

Bosak od razu wskazał, że to nieprawda, ale uciekał od podania konkretnego zajęcia jakiego się podjął. W dalszej części rozmowy prowadzącej program udało się znaleźć w sieci, że jej gość pracował jako instruktor windsurfingu w Chorwacji oraz na Półwyspie Helskim.

–  Nie widzę powodu, żeby komentować kłamstwa. Idźmy dalej. Jeśli zgodzę się na tę metodę, to będziemy mieli wywiady złożone większości z kłamstw. Bardzo proszę o weryfikację, pani redaktor jest dziennikarzem, może zajrzeć do mojego CV przed wywiadem i dobrać pytania tak, by nie było kłamstw

– mówił poseł.

Krzysztof Bosak zwrócił uwagę, że było to trudne i czasochłonne zajęcie.

– Każdy, kto tak popracował, to wie

– oświadczył.

Prorządowy narodowiec murem za Bosakiem

W obronie posła Konfederacji stanął były członek stowarzyszenia Marsz Niepodległości Bąkiewicz.

– Krytyka Krzysztofa Bosaka za to, że nie pracował fizycznie, jest absurdalnym zarzutem. Oczywiście może to być ważne doświadczenie życiowe, ale ono nie determinuje tego czy ktoś jest dobrym, czy złym politykiem

– skomentował.

Jego zdaniem praca umysłowa niekiedy wymaga więcej wysiłku niż na przykład machanie łopatą pod gołym słońcem w lato.

– Dziś coraz większa część populacji nie ma żadnego doświadczenia w pracy fizycznej, czy ta okoliczność ma dyskryminować ich w życiu zbiorowym?

– postawił pytanie.

źródło: Donald.pl

+1
0
+1
0
+1
9
+1
0
+1
1
+1
0
Udostępnij:

Autor

Piotr Ratajczyk

Regionalista i gęboznawca. Jak mu dadzą, to zje. Średnia propaganda, średnia kuchnia, średni film.

Zobacz również