polskaracja.pl: Krzysztof Bosak
źródło: Screen z Twittera

Bosak: “Jesteśmy od tego, żeby prawicowi wyborcy wreszcie mieli normalną prawicę”

Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak rozmawiał z “Super Expressem”. Zapewnił, że nie widzi perspektywy na to, by jego formacja mogła utworzyć koalicję z PiS-em.

– Konfederacja wystartuje z jednej listy wyborczej, to mogę potwierdzić – zapowiedział Krzysztof Bosak.

– Konfederacja nie jest i nie będzie zainteresowana przedłużaniem systemu władzy opartego o Ziobrę, Niedzielskiego, Morawieckiego, Kaczyńskiego, Kamińskiego. My się nie zgadzamy z tym, jak ci ludzie rządzą państwem – dodał prawicowy polityk.

Bosak: Musimy zadbać o wyborców

– Jesteśmy od tego, żeby prawicowi wyborcy wreszcie mieli normalną prawicę, na którą mogą zagłosować, a nie produkt pseudoprawicowy realizujący program albo unijny, albo lewicowy, albo amerykański, albo ukraiński, a nie polski – wyjaśnił Konfederata.

W kolejnej części rozmowy nie przebierał w słowach i wygłosił kilka mocnych epitetów pod adresem czołowych polityków. Stwierdził, że PiS traktuje społeczeństwo, jak przeciwnika, którego trzeba “zamęczyć”.

– PiS to nie jest grzeczny miś, a Jarosław Kaczyński nie jest poczciwym dziaduniem. To wyrachowani politycy, którzy sprawnie rozgrywają opinię publiczną. Moim zdaniem społeczeństwo jest dla nich przeciwnikiem, którego trzeba zakiwać i zamęczyć, jak na boisku – powiedział w rozmowie z Super Expressem poseł Konfederacji Krzysztof Bosak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sojusz PiS i Lewicy? Janusz Korwin-Mikke: “To jest podstawowy problem”

źródło: PAP / Super Express

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również